Leyla ile Mecnun’un Yayın Tarihi Açıklandı!
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Leyla ile Mecnun’un Yayın Tarihi Açıklandı!

0

Son zamanlarda popüler olan dijital yayın platformlarından biri olan Exxen’de Leyla ile Mecnun dizisi yayınlanacak. Merakla beklenen dizinin ne zaman başlayacağı belli oldu. Leyla ile Mecnun’un Yayın Tarihi Açıklandı!

Leyla ile Mecnun’un Yayın Tarihi Açıklandı!

Leyla ile Mecnun'un Yayın Tarihi Açıklandı!

TRT 1’de yayınlandığı zamanlarda büyük bir hayran kitlesine sahip olan Leyla ile Mecnun dizisi Exxen’e geldi. Dijital yayın platformunda yayınlanacak dizinin çekimleri kısa süre önce bitti. İçinde bulunduğumuz Ağustos ayının başlarında dizinin afişi platform tarafından yayınlanmıştı. Peki Leyla ile Mecnun ne zaman yayınlanacak?

Geçtiğimiz zamanlarda Leyla karakteri hariç eski oyuncu kadrosunun tamamının projede olması ile hayranlarını mutlu etmişti. Çekimleri ise kısa bir zaman içinde başladı. Ayrıca son olarak de Exxen’in paylaştığı fragmanla sosyal medyada büyük bir ses getirdi. Absürt temasıyla kendine özel bir mizah yaratmayı başaran Leyla ile Mecnun dizisinin hala kayda değer bir hayran kitlesi mevcut. Şimdi ise akıllarda bir soru var;  Leyla ile Mecnun ne zaman başlıyor? 

Exxen dün Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Söz konusu olan açıklamada Leyla ile Mecnun dizisinin 3 Eylül’de başlayacağını söyledi. Paylaşımında “Mecnun’un hırkasını, İsmail Abinin ceketini, Yavuz’un eldivenlerini, İskender’in beresini, Aksakallı Dede’nin asasını ve Erdal Bakkal’ın bıyıklarını özleyenler Exxen başına.” ifadelerini kullandı. Ayrıca platformda hesabı olmayanlar için nasıl üye olabileceklerine dair bilgilendirmede bulunmakta

Ayrıca popüler dizinin senaristi tıpkı eski bölümlerde olduğu gibi yine Burak Aksak olmakta. Yönetmen ise Onur Ünlü olmakta. Ancak TRT 1’de yayınlandığı dönemlerde Leyla’ya hayat veren Ezgi Asaroğlu yeni kadroda bulunmamakta. Yönetmen Onur Ünlü, yeni Leyla’nın Deniz Işın olacağının açıklamasını yaptı. Sefirin Kızı ve Masumiyet gibi projeleriyle tanınan 29 yaşındaki oyuncu şimdi ise Exxen’de izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Leyla ile Mecnun dizisini izlemekte misiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap