Kurtlar Vadisi ‘Kaos’la Ekrana Dönüyor!

Kurtlar Vadisi ‘Kaos’la Ekrana Dönüyor!

0

Kurtlar Vadisi ‘Kaos’la ekrana dönüyor! Bildiğiniz üzere Kurtlar Vadisi, 16 Haziran 2016 tarihinde sezon finali yapmıştı ve bunun ardından ülkede yaşanan olaylardan dolayı tekrar televizyonlara dönmeme kararı alan bu dizi hakkında yeni haberler ortaya çıktı. Sezon finali yapan ancak ‘final’ gibi biten dizinin tekrar televizyon ekranlarına döneceği ile ilgili haberler dönüyor. 2021 yılında yeni bölümlerle izleyicilerin karşısına çıkmayı planlayan dizi, Kurtlar Vadisi Kaos ya da Kurtlar Vadisi Akdeniz adıyla izleyicilerle buluşacağı iddia edildi.

Normalde bu tarz haberler ortaya çıktığında yalanlama yazısı yayınlayan Pana Film, ortaya çıkan bu yeni haberlere karşı herhangi bir yalanlama yayınlamaması haberlerin doğru olabileceğini gösteriyor. Resmi bir açıklama gelmese bile bazı isimlerden dizinin tekrar başlayacağının sinyalleri verilmişti. Sorulan sorular üzerine oyuncu Erhan Ufak gerçekleştirdiği bir canlı yayında Kurtlar Vadisi final yapmadı bu sebeple geri dönecek demişti.

Kurtlar Vadisi ‘Kaos’la ekrana dönüyor! Bunun ardından Necati Şaşmaz tarafından da ‘kaos’ adına vurgu yapan bir açıklama geldi. Tahir Sarıkaya’ya dizi hakkında açıklama yaptığı söylenen Şaşmaz’ın burada: ”Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız. Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız.” dediği söylentileri akıllara geliyor.

Dizinin 2021 yılının ilk yarısında izleyiciyle buluşacağı planlanıyor. Bunun yanı sıra önümüzdeki günlerde dizi için fragman paylaşılması bekleniyor olsa da dizinin gelip gelmeyeceği henüz kesinleşmiş değil.

Peki siz bu dizinin yeni bölümlerini izlemek ister misiniz? Gorüşlerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın.

En güncel haberleri öğrenmek ve gündemi takip etmek için buraya tıklayınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir