Kung Fu Panda 4 Geliyor! İşte Vizyon Tarihi

Kung Fu Panda 4 Geliyor! İşte Vizyon Tarihi

0

Dreamworks Animation’un favori film serilerinden Kung Fu Panda, yeni filmi Kung Fu Panda 4 geliyor. Yeni filmin yapım aşamasında olduğu resmi olarak onaylandı. Ek olarak filmin çıkış tarihi ve konsepti de belli oldu. İşte vizyon tarihi ve diğer detaylar;

Kung Fu Panda 4 Geliyor! İşte Vizyon Tarihi

Kung Fu Panda 4 Geliyor! İşte Vizyon Tarihi

Animasyon filmleri denildiğinde ilk akla gelen şirketlerden biri olan Dreamworks, yeni bir haberle karşımızda. Kung Fu Panda’nın 3. filmi 2016 senesinde vizyona girmişti. Şimdi ise Dreamworks aradan geçen 8 yıl sonrasında Kung Fu Panda’yı sinemalara geri getiriyor.

Dreamworks şirketi, Kung Fu Panda 4’ün şu anda yapım aşamasında olduğunun bilgisini doğruladı. Stüdyodan gelen bilgilere göre film, 8 Mart 2024 tarihinde beyaz perdede yerini alacak. Aslında Kung Fu Panda bir üçleme. 2010 senesinde Dreamworks CEO’su Jeffrey Katzenberg, Kung Fu Panda serisinin 2 adet üçlemeden oluşmasını planladıklarını belirtmişti. k üçleme tamamlandı ve bu üçleme Po’nun ‘öğrencilik’ aşamasıydı. Yeni gelecek olan üçleme ise Po’nun ustalık aşamasını anlatacak. Ayrıca 2024 senesinde çıkacak olan filmden sonra gelecek olan filmle uzun zaman boyunca beklenmeyecek.

Kung Fu Panda’nın pandası Po’yu üç filmdir Jack Black seslendiriyordu. Yeni filmde de Jack Black seslendirmeye devam edecek. Po’nun Türkçe dublajını eskiden Okan Yalabık yapıyordu. Yeni filmde Okan Yalabık’ın olup olmayacağı doğal olarak belli değil.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca diziyi hiç izlediniz mi? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir