Koreli Müzik Grubu BTS Ayrıldı! Gruptan Açıklama Geldi

Koreli Müzik Grubu BTS Ayrıldı! Gruptan Açıklama Geldi

0

Dünyanın en popüler müzik gruplarından biri olan BTS grubu üzücü bir haberle karşımızda. Söz konusu grup bir veda partisi düzenledi. Ayrıca gelen açıklamaya göre Koreli müzik grubu BTS ayrıldı. Ek olarak gruptan da bir açıklama geldi. İşte konuyla ilgili detaylar;

Koreli Müzik Grubu BTS Ayrıldı! Gruptan Açıklama Geldi

Geçtiğimiz sene Butter şarkısıyla Billboard’un 23 yıllık rekorunu Koreli pop müzik grubu BTS kırmıştı. Ek olarak aynı şarkıyla yalnızca 24 saatte YouTube ve Spotify’da en çok dinlenen şarkı rekorunu da kırmıştı. Son zamanların en popüler gruplarından olan BTS’in tüm dünyaya yayılan çok büyük bir hayran kitlesi mevcut. Fakat BTS, dün hayranlarının hiç beklemediği bir açıklama ile geldi. Söz konusu açıklamaya göre grup, üyelerin kendi projelerine odaklanmaları için BTS grubu olarak ayrıldıklarını açıkladı.

Grubun üyelerinden Kim Nam-joon, yayınladıkları BTS Festa videosunda ekibin üyelerinin bireysel projelere odaklanmak istediklerini açıkladı. Ayrıca bu sebeple de BTS’in projelerine bir süreliğine ara vereceklerini belirtti. Ek olarak bu kararı vermekte oldukça zorlandıklarını ekleyen grup üyeleri, BTS adı altında çok fazla başarı elde ettiklerini söyledi. Fakat kendilerini olgunlaştırmak için tek başlarına projeler üretmek istediklerini belirtti.

RM, alınan bu kararın hem hayranları hem de kendileri için zor bir karar olduğunu belirtti. Ayrıca bu ayrılık sürecinde hem üyelerin hem de grubun kariyeri hakkında bazı kararlar alacaklarını açıkladı. Üyeler, kendilerini sürekli grup için çalışan ve emek harcayan sanatçılar olarak tanımlamaktalar. Ayrıca kendi isimlerini müzik prodüktörlerine tanıtmak için bireysel projeler yapmak istediklerini ve kendilerini yenilemek istediklerini söylediler.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca BTS grubunun şarkılarını dinlemekte misiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir