Justin Bieber Karısı Banyoda Fotoğrafını Paylaştı

Justin Bieber Karısı Banyoda Fotoğrafını Paylaştı

0

Ölümcül salgın sebebiyle evde kendisini karantinaya alan Justin Bieber Karısı Hailey Baldwin, Justin Bieber’a küvette cesur pozlar verdi. Justin Bieber pozları, 132 milyon takipçi olan Instagram hesabından paylaştı.

Karantina sürecinde evde kal çağrılarına uyan dünyaca ünlü çift Justin Bieber eşi Hailey Baldwin’den olay karantina paylaşım geldi.

Justin Bieber Karısı Banyoda Fotoğrafını Paylaştı.

Karantina sürecinde lüks evinden yaptığı paylaşımlar nedeniyle bazı takipçileri tarafından eleştirilen Justin Bieber, şimdi de eşinin bir dizi fotoğrafına sosyal medya sayfasında yer verdi.

Justin Bieber Karısı Banyoda Fotoğrafını Paylaştı.

Yıdız şarkıcı Justin Bieber karısı model Hailey Baldwin Bieber, karantina nedeniyle uzun süredir evlerinden dışarı çıkmadı. Ünlü çift birlikte vakit geçirmek için de çeşitli yöntemlere başvuruyor. Bunlardan biri de bol bol fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşmak.

Justin Bieber, karısı Hailey'nin küvette resimleri.

Son olarak Justin Bieber, eşi Hailey’nin fotoğrafını çekip sosyal medya sayfasında yer verdi. Baldwin, Bieber için lüks evlerinin malikanesindeki küvete girip poz verdi.

Bieber’ın 132 milyon takipçisi de bu pozlara yorum ve beğeni yağdırdı. Bieber’ın karantina sürecindeki paylaşımları bazı takipçileri tarafından eleştirilmişti. Bieber’ın bu paylaşımlarının lüks yaşamıyla övünmek anlamına geldiği ileri sürülmüştü.

Justin Bieber Karısı Banyoda Fotoğrafını Paylaştı. denizde justin ve karısı.

Hailey Baldwin ile mutlu bir evlilik sürdüren 25 yaşındaki şarkıcı Justin Bieber, evliliği hakkında “Hailey’in evlilik teklifime ‘Evet’ demesi konusunda çok gergin değildim. Beni düşündüren; sadık kalıp, kalmayacağımdı” itirafında bulunmuştu.

Justin Bieber’ın eşinin küvetteki pozları bir çok kişi tarafından eleştirilmesinin yanında milyonlarca da beğeni almayı başardı. Karısının resimlerini paylaşan Bieber sosyal medyada ki paylaşımları ile bu günlerde gündem oluyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir