Johnny Depp’in Yeni Filmi Yalnızca Tek Ülkede Yayınlanacak!

Johnny Depp’in Yeni Filmi Yalnızca Tek Ülkede Yayınlanacak!

0

Son olarak eski eşi Amber Heard ile bir davada gündem olan Johnny Depp, yeni bir haberle geldi. Dünyaca ünlü aktör Johnny Depp sinema dünyasına dönüyor. Ancak La Favorite adlı yeni film alışılagelmiş bir durumla karşımızda olmayacak. Gelen haberlere göre Johnny Depp’in yeni filmi yalnızca tek ülkede yayınlanacak. İşte konuyla ilgili detaylar;

Johnny Depp’in Yeni Filmi Yalnızca Tek Ülkede Yayınlanacak!

Johnny Depp’in Yeni Filmi Yalnızca Tek Ülkede Yayınlanacak!

Bildiğiniz üzere ünlü aktör Johnny Depp geçtiğimiz haftalarda eski eşi Amber Heard ile olan davasını kazanmıştı. Sonrasında ise ara verdiği kariyerine kaldığı yerden devam etme hakkına yeniden sahip olmuştu. Dün ise önemli bir haberle tekrar gündemde yerini aldı. Birçok farklı kaynaklardan gelen bilgilere göre Netflix, Johnny Depp’in davadan sonraki ilk filmini platformda yayınlamak için bir anlaşma yaptı.

Gelen kaynaklardan gelen bilgilere göre Netflix, Depp’in XV. Louis’i canlandıracağı Fransız yapımı “La Favorite” filmini platformunda yayınlayacak. 2023 senesinde vizyona girmesi planlanan yeni film, vizyona girdikten 15 ay sonra Netflix’te listelenecek. Ancak Netflix, önemli bir sınır ile gelmekte.

Netflix’in filmi platformda yayınlamak için aldığı lisans, prodüksiyonun finanse edilmesinde kullanılmakta. Platform, filmin yapım sürecinde herhangi bir hakka sahip değil. Anlaşma kapsamında film, sadece Netflix Fransa tarafından listelenebilmekte. Netflix, söz konusu filmi Fransa dışındaki diğer hiçbir ülkelerde yayınlayamayacak. Fakat film, diğer filmlerde olduğu gibi tüm dünyada beyaz perdede gösterime girecek.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir