1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi
  3. İzlemeye Doyamayacağınız 5 Dİzi Önerileri

İzlemeye Doyamayacağınız 5 Dİzi Önerileri


1. The Lost Room / Kayıp Oda – IMDb 8.5

Türü : Gizem, Fantezi, Aksiyon

Dedektif Joe Miller cinayet davasında çalışırken görünüşte masum bir motel odasının anahtarına sahip oldu. Anahtar her kapıyı açıp normal zaman ve mekan dışında kalan bir motel odasına götürebilir. Bununla birlikte, motel odasına aslen oradan gelmeyen bir şey bırakırsa, oda “sıfırlanır” olmaz kaybolmaz … Farklı yerlerde gizlenmiş özel nesneler olduğunu keşfeder. Özel görünmüyorlar ama özel güçleri var. Kızı motel odasında ortadan kaybolduğunda ve eşini öldürdüğü için suçlandığında, farklı gruplarla ve nesneleri arayan insanlarla çalışırken kızını odadan geri getirmenin bir yolunu bulmalıdır. Ama herkes nesnelere dokunduktan sonra delirdiğinde gerçekten kime güvenebilir

2. Westworld – IMDb 8.8

Türü : Dram, Gİzem, Bilim Kurgu

Jonathan Nolan ve Lisa Joy’un bilim kurgu batı serisi, aynı isimdeki 1973 Michael Crichton filminden esinlenildi ve misafirlerin burada bulunduğu insan gibi androidlerle birlikte Dr. Robert Ford (Anthony Hopkins) tarafından yaratılan bir Wild West tema parkına yerleştirildi. fantezilerini ve arzularını şımartmak için teşvik edilirler.

3.Shameles / Utanmaz – IMDb 8.7
Türü : Komedi, Dram

Gallaghers’ın alkolik babaları Frank ile olan İrlandalı Amerikan ailesini izleyin. En büyük kızı Fiona, ebeveyn rolünü beş erkek ve kız kardeşi üzerine alır. Dudak, Ian, Debbie, Carl ve Liam Chicago’nun Güney Yakası’nda yaşıyorlar. Fiona seks hayatını dengeliyor ve kardeşlerini yetiştiriyor. Her bölüm, Gallagher ailesinin bir veya daha fazlasının içine girdiği bir başka çılgın sorunlarla karşımıza çıkıyor. Büyümelerini seyredin ve yaşamlarında nasıl küçük şeylere sahip olduklarını öğrenin.

4.Sherlock – IMDB 9.2 

Türü : Suç, Dram, Gizem

Sherlock Holmes günümüzde yaşasaydı, cinayet dosyalarını nasıl çözerdi? Üç bölümden oluşan film serisi Sherlock, ünlü dedektifi günümüze taşıyarak bu soruya cevap veriyor. Polise danışmanlık yapan bir kiralık dedektif olan Sherlock Holmes, izleyeceğimiz ilk bölümde John Watson ile tanışıp, tıpkı orijinal hikayedeki gibi Baker Sokağında bir idare tutuyor. Birlikte ilk davaları zehirli bir hapla intihar etmiş gibi görünen üç kişinin cinayetinden kimin sorumlu olduğunu bulmaktadır.

5.Friends – IMDb 8.9

Türü : Komedi, Romantik

Rachel Green, Ross Geller, Monica Geller, Joey Tribbiani, Chandler Bing ve Phoebe Buffay New York şehrinin göbeğinde yaşayarlar. On yıllık bir süre boyunca, bu ortalama arkadaş grubu, bir arkadaş olmanın gerçekte ne anlama geldiğini öğrenirken büyük bir kargaşa, aile sorunu, geçmiş ve gelecekteki romantizmler, kavgalar, gülüşler, gözyaşı ve sürprizlerden geçer.
 

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap