İyilik ve Kötülük Okulu Fragmanı Yayınlandı

İyilik ve Kötülük Okulu Fragmanı Yayınlandı

0

Pek çok film sever tarafından sabırsızlıkla beklenen İyilik ve Kötülük Okulu fragmanı yayınlandı. Söz konusu fragman Netflix’in YouTube kanalında mevcut. Ayrıca filmin başrollerinde Sophie ve Agatha bulunmakta. Fantastik senaryosu ile karşımızda olan filmin detayları…

İyilik ve Kötülük Okulu fragmanı yayınlandı!

Soman Chainani’nin dünya genelinde çok satan kitap serisinden uyarlanan, yönetmenliğini Paul Feig’in yaptığı İyilik ve Kötülük Okulu filmi, Sophie ve Agatha’nın kaçırılması senaryosuyla izleyiciyle buluşacak. Oyuncu kadrosunda Sophia Anne Caruso, Sofia Wylie, Kerry Washington ve Charlize Theron’ı bulunduran İyilik ve Kötülük Okulu, 19 Ekim’de sadece Netflix’te yayınlanacak.

Bunların yanı sıra, filmin oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise Laurence Fishburne, Michelle Yeoh, Jamie Flatters. Ayrıca Kit Young, Peter Serafinowicz, Rob Delaney, Mark Heap, Patti LuPone ve Rachel Bloom olarak belirtildi.

En başta filmi piyasaya sürmek için anlaşan Universal Pictures, 2020’de Netflix’e devretti. Çekimlerine 2021’in başlarında Belfast’ta başlanan yapım, 19 Ekim 2022’de yayınlanması kararlaştırıldı. Bunun yanında İyilik ve Kötülük Okulu’nun senaryosu David Magee ve Paul Feig tarafından yazılmakta. Toplam 2 saat 27 dakikayla izleyiciyi ekran başına kilitlemesi beklenmekte.

İyilik ve Kötülük Okulu fragmanı

Yapılan açıklamalardan bazıları fazlasıyla ilginç. Filmin Kuzey İrlanda ekonomisine 30 Milyon sterlin kazandıracağı düşünülmekte. Empire dergisi 2022’de çıkacak en iyi filmlerden birisi olarak yazdı.

Oyuncuların geçmişine bakalım. Başrol olan Sophia Anne Caruso, şu ana kadar birçok fantastik filmde rol almakta. Diğer başrol oyuncusu olan Sofya Wylie da Marvel Rising: Heart of IronMarvel Rising: Battle of the Bands ve Spider-Man: Maximum Venom yapımlarında seslendirme sanatçısı olarak rol almıştır.

Peki siz İyilik ve Kötülük Okulu filmi hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca daha önce bu konu ile ilgili haberlere denk gelmiş miydiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir