İşte Dünyanın En Pahalı iPhone’ları! 48.000 Dolar Değerinde!
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

İşte Dünyanın En Pahalı iPhone’ları! 48.000 Dolar Değerinde!

+ - 0

Gün geçmiyor ki yeni bir şok eden haberle karşı karşıya kalmayalım. Şimdi de bizi altın kaplamaya sahip bir iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modelleri karşılıyor. İşte Dünyanın En Pahalı iPhone’ları! 48.000 Dolar Değerinde!

İşte Dünyanın En Pahalı iPhone’ları! 48.000 Dolar Değerinde!

İşte Dünyanın En Pahalı iPhone’ları! 48.000 Dolar Değerinde!

Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan iPhone 13 serisini bazı ülkelerde ilk sipariş ile almak mümkün. Ön sipariş ile telefonlarına bir an önce sahip olmayan isteyen kullanıcılar 24 Eylül itibari ile cihazlarına kavuşacaklar. Söz konusu yeni seri ile birlikte birçok yenilik artık aramızda. Apple, cihazların kamera ve pil tarafında iyileştirmeler büyük iyileştirmeler yaptı. Ek olarak üst model iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max ile beraber ilk 120Hz’lik ekran artık mevcut. Ülkemizde de gelmesi dört gözle beklenen yeni seri  önümüzdeki günlerde ön sipariş almaya hazırlanıyor.

Caviar isimli bir şirket, saf altından kapladığı iPhone 13 Pro ve İPhone 13 Pro Max modellerini pahalı bir fiyatla satışa çıkarmakta. Bildiğiniz üzere Caviar, üst düzey cihazları altın kaplama ve çeşitli süslemeler ile satışa çıkarmasıyla bilinen bir şirket. Söz konusu şirket geçtiğimiz zamanlarda da birçok kez altın kaplamalı telefonları ile popüler olmuştu. Şimdi de iPhone 13 serisini de aynı şekilde tasarlayarak satışa çıkardı.

Caviar, yeni iPhone 13 serisinin tümü için altın kaplamalı bir işleme yaptı. Ayrıca iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modellerindeki fiyatları ile bir kez daha gündemde yerini almakta. Söz konusu her iki modelin tüm gövdesini 18K som altınla kaplamakta. Ayrıca bu modellerden iPhone 13 Pro modelini 42.000 dolardan başlayan bir fiyat etiketine sahip olmakta.

Ek olarak iPhone 13 Pro Max’in altın versiyonu ise; 128/256/512/1 TB ile gelmekte. En pahalı olan sürümü 48.000 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Fazlasıyla yüksek fiyatları ile gündemde olan şirket başarılı adımlarla ilerlemekte. Satın almak isteyen kullanıcılar Caviar’ın resmi sitesi üzerinden satın alabilirler.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap