İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. İfşa Olan Mehmet Ali Erbil: Sosyal Medyadan Yürümeyeceğim

İfşa Olan Mehmet Ali Erbil: Sosyal Medyadan Yürümeyeceğim


Geçtiğimiz hafta magazin dünyasında sıkça konuşulan ve ifşa olan Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay konusuyla ilgili açıklama yaptı. Erbil, kamuoyundan özür dilerken şu ifadeleri kullandı: “Bundan sonra sosyal medyada yürümeyeceğim.” Hepinizin bildiği üzere konu yargıya taşınmıştı, ancak sonunun nasıl biteceği şimdilik bilinmemekte.

İfşa Olan Mehmet Ali Erbil Açıklama Yaptı

ifşa Olan Mehmet Ali Erbil

Ece Ronay ile Mehmet Ali Erbil arasındaki taciz meselesi geçtiğimiz günlerde çokça konuşulmuştu. Ronay’ın iddialarına göre Mehmet Ali Erbil, kendisine sınırları aşan mesajlar göndermişti. Erbil ise bu iddiayı reddederek topu asistanına atmıştı. Mesele o kadar çok büyüdü ki yargıya bile taşındı.

Halen daha devam eden yargı sürecinin ne şekilde sonuçlanacağı muallak. Ancak Mehmet Ali Erbil’in yaptığı açıklamalara bakılırsa yaşanan olaydan pişman olduğu söylenebilmekte. Bir program öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan komedyen, “Daha fazla ince eleyip sık dokurum artık. Eleyip sık dokumadığımın farkına vardım. Bir tek yanlışım o. Özür diliyorum kamuoyundan yani…” ifadelerini kullanarak, pişman olduğunun sinyallerini verdi.

Konuyla ilgili konuşan Erbil, “Bundan sonra sosyal medyada yürümeyeceğim. Benim en büyük yürümem takibe takip.” dedi. Sosyal medya kullanmayı sevdiğini belirten Erbil, “Çok eğleniyorum. Sosyal medya defterini kapattım diyemem. Çok oyalanıyorum.” ifadelerini kullandı. Pek çok kişi açıklamalarını şaşırtıcı buldu.

Peki yaşanan bu gelişmeler hakkında siz ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap