I Am Groot Dizisi Geliyor! Yayın Tarihi Belli Oldu

I Am Groot Dizisi Geliyor! Yayın Tarihi Belli Oldu

0

Marvel Sinematik Evreni’nin en tatlı karakterlerinden biri olan Groot ile ilgili sevindirecek bir haber paylaşıldı. Groot karakeri ile ilgili olan I Am Groot dizisi geliyor! Ayrıca merakla beklenen dizinin yayın tarihi belli oldu. İşte diziyle ilgili detaylar ve yayın tarihi;

I Am Groot Dizisi Geliyor! Yayın Tarihi Belli Oldu

I Am Groot Dizisi Geliyor! Yayın Tarihi Belli Oldu
I Am Groot Dizisi

Marvel Sinematik Evreni ana karakterleri Iron Man, Captain America, gibi kahramanlara ek olarak birçok yan karaktere sahip. Bu karakterlerden en sevimlisi ise bir ağaç yaratık olan Groot’un bebek hali olan ‘Baby Groot‘tu. Yeni bir paylaşım yapan Marvel, şirinlik abidesi Baby Groot’un dizisini duyurdu.

Marvel Studios tarafından hayata geçirilmeye hazırlanan dizinin adı, Groot’un tek repliği olan ‘I am Groot‘ oldu. Disney’in dijital içerik platformu Disney Plus’ta yayınlanacak olan yeni dizinin yayın tarihi 10 Ağustos olarak açıklandı. Bildiğiniz üzere Disney Plus 14 Haziran itibarı ile Türkiye’de hizmete başlayacak. Bu sayede Türkiye’deki Marvel hayranları yeni diziyi tüm dünya ile aynı anda izleyebilecekler.

Yukarda yer alan poster, Disney Plus‘ın yeni dizi için yaptığı ilk paylaşım. İlerleyen günlerde diziyle ilgili daha fazla detayın geleceği beklenmekte. Ayrıca Disney tarafından yapılan açıklamaya göre bu dizide Baby Groot’un büyüğünü ve yıldızlararası şekilde başını belaya soktuğunu izleyeceğiz.

Peki siz bu yeni dizi hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca söz konusu diziyi izlemeyi düşünmekte misiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir