Hyundai 2021 Tucson Modeline Sportif Dokunuş

Hyundai 2021 Tucson Modeline Sportif Dokunuş

0

Hyundai Tucson yeni haliyle N Line donanımına sahip olacak. Yeni Hyundai 2021 Tucson modeline bu dokunuş sonrasında sportif bir görüntüsü olacak. Hem içerden hem de dışarıdan bu sportif dokunuşun görüleceği belirtiliyor.

Hyunda’i geçtiğimiz aylarda SUV modelini ortaya çıkararak piyasaya sürdü. Güney Koreli otomobil üreticisi şimdi ise daha fazla Tucson seçeneği sunmak amaçlamakta. Hyundai galerisine bu modeli getirmek niyetinde.

Yeni Hyundai 2021 Tucson

Ekstra seçenekler arasında Tucson’un bir PHEV ve yeni Tucson N Line için teaser var. Kasım ayında piyasa sunulan Yeni Hyundai Tucson’u otomobil üreticisi N Line’a benzer şekilde tanıtımını tamamladı. Bu sebeple otomobil yorumcuları yeni teaserın gelişmiş Tucson N’i işaret ettiği görüşünde.

Ayrıca bir N Line modelinden beklenildiği gibi titivasyonlar, N Line armalı büyük bir görüntüye sahip. Ek olarak önde ve arkada butch tamponları, daha büyük arka spoiler bulunmakta. Bunların yanında N Line modeline sahip Tucson, sert bir yapıya sahip.

Yeni Hyundai 2021 Tucson

İç tarafta ise bir N line direksiyon simidi ve vites kolu yer alıyor. N Line spor koltuklar, alüminyum pedallar, 10.25 inç göstergeler ve bilgi-eğlence ekranı, üç bölgeli ve ısıtmalı ön ve arka koltuklar mevcut.

Tucson N Line’ın motor seçenekleri arasında ise 148 bhp ile 1.6 litre, hafif hibrit yardımlı aynı motordan, 148 bhp veya 178 bhp 1.6 litre hibrit, 227 bhp veya 261 bhp plug-in hibrit bünyesinde var.

Yeni Hyundai 2021 Tucson N Line’ın ilerleyen aylarda satışa sürüleceği beklentiler arasında. Fiyatı ve teknik özellikleri şimdilik mevcut olmasa da kısa sürede açıklanması beklentilerde.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir