House of the Dragon İkinci Sezon Sürprizi!

House of the Dragon İkinci Sezon Sürprizi!

0

House of the Dragon, Game of Thrones evreninde geçmekte olan bir dizi. Söz konusu dizi geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başladı. George R. R. Martin’in ‘Ateş ve Kan’ romanından esinlenen yapım, ilk bölümüyle büyük bir başarı topladı. Gösterilen ilgi sonrası ikinci sezon için onay aldığı duyuruldu. Şimdi ise House of the Dragon ikinci sezon sürprizi ile karşımızda.

House of the Dragon İkinci Sezon Sürprizi!

House of the Dragon ikinci sezon

Game of Thrones dizisinin 200 yıl öncesinde geçen House of the Dragon, ilk bölümüyle tüm beklentileri karşıladı. Geçtiğimiz pazar günü yayınlanan ikinci bölümün de aynı etkiyi yaratması, beraberinde ikinci sezon onayını getirdi. Şimdi ise bazı söylentilere göre ikinci sezonda yeni bir isim oyuncu kadrosuna katılacak.

Daha önce bu tarz sızıntıları yapan ve doğru bilen bir kaynağın haberine göre ikinci sezonda farklı bir isim yer alacak. Marvel’dan tanıtığımız karakter MCU’da Scarlet Witch karakterine hayat veren Elizabeth Olsen olabilir. İkinci sezon için yetkililer ile görüştüğü belirtilmekte.

Popüler oyuncu Elizabeth Olsen, hangi karakter ile dizide yer alacak mevcut durumda belirsizliğini korumakta. Bunun yanı sıra bu iddiaların doğru olup olmadığı da henüz kesin değil. Ancak bu ihtimalin doğruluğu pek çok hayranı sevindiriyor. Ayrıca kaynağa göre Olsen, Marvel’deki karakterine benzer olarak bir ‘cadı‘ rolüyle karşımıza çıkabilmekte.

Tüm bu sevindirici haberlerin yanı sıra üzücü haberler de yer alıyor. Kısa süre önce dizinin baş yapımcılarından Miguel Sapochnik‘in projeden ayrıldığı bilgisi ortaya çıktı. Sapochink’in yerine ise yönetici yapımcı olarak Alan Taylor devreye girecek.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca daha önce House of the Dragon izlediniz mi? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir