Hogwarts Legacy Oyunu Tekrar Ertelendi! İşte Çıkış Tarihi

Hogwarts Legacy Oyunu Tekrar Ertelendi! İşte Çıkış Tarihi

0

Özellikle Harry Potter hayranlarının merakla beklediği bir oyun var; Hogwarts Legacy. Söz konusu oyun Harry Potter evreninde geçmekte. Şimdi ise oyunla ilgili yeni bir gelişme yaşanmakta. Hogwarts Legacy oyunu tekrar ertelendi. Ayrıca oyunun yeni çıkış tarihi açıklandı. İşte çıkış tarihi;

Hogwarts Legacy Oyunu Tekrar Ertelendi! İşte Çıkış Tarihi

Hogwarts Legacy Oyunu Tekrar Ertelendi! Çıkış Tarihi Açıklandı

Harry Potter hayranları başta olmak üzere merakla beklenen oyun Hogwarts Legacy, geçtiğimiz senelerde ilk kez duyurulmakta. Geçtiğimiz aylarda da Harry Potter hayranlarının merakla beklediği oyundan ilk oynanış videosu gelmişti. Söz konusu oyunun ilk olarak 2021 yılında çıkacağı açıklandığı bilgisi gelmişti. Sonrasında ise bu tarihin 2022 yılına ertelendiği bilgisi gelmişti. Ancak gelen yeni haberler oyunun yine ertelendiğini söylemekte.

Oyunun resmi Twitter hesabından konuyla ilgili bir paylaşım yapılmakta. Paylaşımda, oyunun beklenilen tarihte olan 2022’de çıkış yapmayacağı belirtilmekte. Gelen bilgilere göre oyun, 10 Şubat 2023 tarihinde PlayStation, Xbox ve PC için piyasaya sürülmesi planlanmakta. Ek olarak Hogwarts Legacy’nin Nintendo Switch için çıkış tarihinin de kısa bir zaman içinde açıklanacağı belirtilmekte.

Ayrıca oyun resmi hesabı üzerinden yapılan açıklamalarda erteleme kararının nedenine değinilmekte. Ek olarak bu cümleye yer verilmekte; “Ekibimiz oyunu oynamanız için heyecanlı; fakat mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için biraz daha zamana ihtiyacımız var.”

Peki siz bu yeni oyun hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca oyunu oynamayı düşünmekte misiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir