Hazreti Coin Tokeni Piyasaya Sürüldü! 42 Kat Arttı

Hazreti Coin Tokeni Piyasaya Sürüldü! 42 Kat Arttı

0

Kripto para piyasası son haftalarda pek çok kişinin dikkatini çekmeye başladı. Buna örnek olarak geçtiğimiz haftalarda Sedat Peker’in tokeninin çıkması gündemde yerini fazlasıyla buldu. Pek çok coin gibi kaynağı bilinmese de kısa sürede ilgi gördü. Ayrıca Dogecoin gibi meme tokenler arasına girmeyi başardı. Hazreti Coin Tokeni!

Ayrıca yeni gelen haberlere göre ünlü Youtuber kendi tokenini çıkarttı. Hazreti Yasuo olarak bilinen YouTuber Mustafa Yavuz, ‘Hazreti Coin’ isimli tokenini çıkardığını duyurdu. Fakat bahsetmiş olduğumuz meme tokenlerden farklı. Tokenin alış ve satışlarından alınan komisyonlarla oluşturulan bir havuz, SMA hastalarına destek olma amacı mevcut.

Hazreti Coin Tokeni Piyasada

Hazreti Coin Tokeni

Binance Smart Chain üzerindeki merkeziyetsiz borsa PancakeSwap üzerinden satışa çıkan Hazreti Coin, işlem görmeye başlamasından sonraki ilk 24 saatte, 42 kat değer artışı yaşadı. Token projesinin amacı, hazreticoin.com sitesinde ”Türkiye’deki SMA hastalarına ve çeşitli insani yardım kuruluşlarına alış ve satışlardan %3 Transaction Fee havuzuyla kaynak oluşturularak holders adına bağış yapılmak amacıyla kurulmuştur.” ifadeleriyle açıklandı.

Ayrıca yapılan bağışların dekontları düzenli olarak tokenin Instagram hesabında ve Telegram hesabında paylaşılma durumu mevcut. Hazreti Coin hakkında göze çarpan bir diğer detay ise geçmişte Elon Musk’ın Dogecoin de kullandığı; kripto para piyasalarında sık sık kullanılan ve ciddi yükselişleri temsil eden “to the moon” (Ay’a) ‘to the moon’ sloganına sitesinde yer vermesi.

Peki yaşanan bu durum hakkında siz ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir