GTA: The Trilogy Görüntüler Paylaşıldı! Hayal Kırıklığı..
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

GTA: The Trilogy Görüntüler Paylaşıldı! Hayal Kırıklığı..

+ - 0

Geçtiğimiz gün Rockstar, GTA: The Trilogy – Definitive Edition hakkında görseller paylaşmıştı. Oyun dünyasında büyük bir tartışmanın başlangıcı oldu. Oyuncular yenilenmiş oyunun, gerçekten yenilenmiş olmasını beklerken hayal kırıklığına uğradı. GTA: The Trilogy Görüntüler!

Rockstar, 2021 yılı içerisinde oyun severleri üzen iki duyuru yapmış oldu. Oyun dünyası GTA serisinin yeni oyununu merakla beklemekteydi. Ancak beklenen maalesef olmadı. GTA 6’yı göstermesi beklenen PlayStation etkinliğinde GTA V’in PlayStation 5 için yenilenen versiyonunu duyurulmakta. Bunun yanında GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas’ın yenilenmiş versiyonlarını çıkaracağını açıkladı.

Bu efsane üçlemenin yenilenen versiyonu, duyuruyla birlikte tüm dünyada merakla beklenmekte. Fakat insanların birçoğu, ‘Remastered’ kavramının tam olarak ne anlama geldiğini bilmediğinden bu oyunların günümüz grafikleriyle yeniden piyasaya sürüleceğini bekliyordu. Haliyle Rockstar’ın bugün paylaştığı görüntüler, pek çok kişide hayal kırıklığı yarattı.

GTA: The Trilogy Görüntüler Geldi!

GTA: The Trilogy Görüntüler

Rockstar’ın paylaştığı ekran görüntüleri ve videolarda her üç oyunun da yeni ışıklandırmalara ve efektlere ev sahipliği yapacağını gösteriyordu. Fakat bu oyunların yapıldığı dönemdeki imkânlarla oluşturulabilen köşeli ve kutumsu yapılar ve karakterler, orijinalliğini yalnızca yüksek kaliteli kaplamalarla koruyabilmekte. Bizim anladığımız kadarı ile oyunlarda pek bir değişiklik mevcut değil.

Ek olarak yeni gelen oyunlar cilalanarak oyun severlerin karşısına sunulması beklenmekte. Bu tarz bir yapım ise sizce başarılı olur mu? Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap