GTA IV, Anlamsız Bir Şekilde Artık Steam’den Kaldırıldı


2008 yılından bu yana hâlâ popüler olan GTA IV, ortada hiçbir sebep yokken artık Steam mağazından satın alınamıyor. Fakat oyunun Episodes from Liberty City DLC’si satın alınabiliyor.

Nico Bellic isimli Sırp bir genç olup Amerikan rüyasını yaşamak üzere Liberty City’e taşındığımız GTA IV, yayınlanmasından bu yana serinin hâlâ sevilen oyunlarından biri durumunda. Oyunumuz, sunduğu ilginç GTA atmosferi ve benzersiz deneyimiyle günümüzde de birçok oyuncu tarafından hali hazırda oynanmakta.


Fakat nedendir bilinmez GTA IV, bugünden itibaren Steam’den satın alınamıyor. Oyunun Steam’de kendine özel sayfası bulunuyor ancak GTA IV’ü kütüphanenize eklemek için satın almanızı sağlayacak herhangi bir seçenek bulunmuyor. Ayrıca GTA IV Complete Edition da aynı şekilde şu anda satın alınamıyor.

Grand Theft Auto serisinin yapımcısı Rockstar Games tarafından bu konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmiş değil. Yani şu anda GTA IV’ün Steam’den neden satın alınamadığına dair bir cevap bulunmuyor. Ne gariptir, GTA IV DLC’si olan Episodes from Liberty City hâlâ satın alınabiliyor.

Fakat GTA IV’ü daha önce satın almış olan kullanıcıların bu durumdan dolayı herhangi bir şüphe yaşamalarına gerek yok. Eğer oyunu daha önce satın aldıysanız ve kütüphanenizde mevcut durumdaysa oyunu sorunsuz bir şekilde indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
30
Şaşkın
Kötü Kötü
11
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
12
Eğlenceli
İlginç İlginç
8
İlginç
Aşk Aşk
5
Aşk
Korkunç Korkunç
2
Korkunç
Başarılı Başarılı
1
Başarılı
Lol Lol
8
Lol
Barış Özkan
Diyobi.com sitesi kurucusu ve yazarı.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir