Grado Kablosuz Kulak içi Kulaklığı Duyruldu!
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji Haberleri

Grado Kablosuz Kulak içi Kulaklığı Duyruldu!

0

Gün geçtikçe yeni kablosuz kulak içi kulaklığı piyasaya sürülmeye devam ediyor. Daha çok kulak üstü formda tasarlanan kulaklıklarıyla adını duyuran Grado, ilk gerçek kablosuz kulaklıkları için adım attı ve piyasaya sürdü. Mevcut piyasada bulunan kulak içi kulaklıklarla Grado kablosuz kulak içi kulaklığı baş edebilecek mi?

Grado kablosuz kulak içi kulaklığı duyurdu! İşte Grado GT220

Grado kablosuz kulak içi kulaklığı duyurdu! İşte Grado GT220

Söz konusu olan kulaklık tasarımlarını günümüzde pek çok kullanıcı tercih etmekte. Müzik dinleme, oyun oynama ve dizi/film izleme performansını etkileyen bu kulaklıkların mevcut durumdaki ihtiyaçları karşılayabiliyor olması kullanımını arttırıyor.

Şirket ilk kez Grado GT220 ismi ile kulak içi kullanılabilecek kulaklığını tanıttı ve bu kulaklık estetik tasarımı ile ilgi odağı oldu. Şirketin kulaklık için iddiası ise kalitesini ve ses imzasını bu kulaklığa taşıdığı ve bunu 8mm sürücülerle sağladığı yönünde.

Aktif olarak gürültü engelleme özelliği bulunan kulaklığın dış görüntüsü yuvarlak bir yapıya sahip. Silikon uçlarla kulağa rahat oturması için tasarlanan kulaklık, ”kilitlemek için döndürme” adını verdiği bir hareket ile geliyor.

Tek şarj ile bu kulaklık 6 saat boyunca kullanılabiliyorken, şarj haznesi ile birlikte 36 saatlik bir kullanıma sahip oluyor. Kulaklığın şark kısmı USB-C yi desteklemekte. Grado GT220 tasarımında bulunan dokunmatik kontroller ile sesli asistana kulaklığın üstünde bulunan ”G” ile erişebiliyorsunuz.

Kulaklığın üstünde bulunan G tuşu ile sesli asistana ulaşabildiğimiz gibi, dinlediğiniz müziği durdurabilir/başlatabilir/ ya da değiştirebilirsiniz.  Kulaklıktaki bu kontrol noktası aramalara da cevap vermemize imkan sağlıyor. Kulaklık 259 dolarlık bir fiyat etiketiyle kullanıcılarla buluşuyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir