Google Assistant Özelliği Yakında Çıkıyor! İşte Detaylar

Google Assistant Özelliği Yakında Çıkıyor! İşte Detaylar

0
Yeni Android Google Assistant özelliği

Google Assistant özelliği ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Google tarafından söz konusu özellik bir süre önce duyurulmuştu. Yeni gelen bilgilerden anlaşıldığı kadarıyla Google, daha önce açıkladığı yeni özelliği yakın bir zaman içinde Android kullanıcılarına ulaştırmaya başlamış olacak.

Yeni Android Google Assistant özelliği geliyor

Google, 2019 yılında Android için Google Assistant sürüş modunu duyurmuştu. Duyurulduğu andan itibaren kısa süre içerisinde kullanıma sunulması beklenirken maalesef beklentiler boşa çıktı. Ancak geçen uzun süre sonrasında halen daha Google Assistant sürüş modu Android için kullanıma başlanmadı.

Geçtiğimiz günlerde ise konu üzerinde araştırma yapılırken Android kapsamına Google Assistant sürüş modunun dahil edildiği detayına ulaşıldı. Faket şu ana kadar Google tarafından resmi olarak aktif edilmiş bir özellik olarak gündemde yerini bulmuş değil.

Anlaşıldığı kadarı ile Google, yeni Google Assistant özelliği için Android işletim sistemi tarafında tüm çalışmaları yapmışa benziyor. Her ne kadar resmi olarak çıkış tarihi açıklanmasa da kısa bir süre içerisinde sürüş modunun aktif olacağını düşündüğümüzü belirtelim

Google Assistant özellik ile ilgili atılacak adımları merakla beklerken herhangi bir ilerleme söz konusu olduğunda sitemizde bu konu ile ilgili habere erişebileceksiniz. En güncel teknoloji haberlerini ve daha bir çoğunu sitemizden okuyup inceleyebilirsiniz.

Siz Google Assistant ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan fikirlerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir