1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Getir ve BiTaksi Birleşti; GetirBiTaksi Geldi!

Getir ve BiTaksi Birleşti; GetirBiTaksi Geldi!


Özellikle pandemi dönemi ile birlikte popülerliğini arttıran market teslimatı uygulaması Getir yeni bir otaklığa imza atıyor. Söz konusu şirket BiTaksi ile ortaklık kurarak GetirBiTaksi artık aramızda. Getir ve BiTaksi Birleşti; GetirBiTaksi Geldi!

Getir ve BiTaksi Birleşti; GetirBiTaksi Geldi!

Getir ve BiTaksi Birleşti; GetirBiTaksi Geldi!

İlk olarak 2015 yılında faaliye geçen Getir uygulaması son hızla kendini geliştirmeye devam ediyor. Şirket üstün bir başarı göstererek kısa zaman içinde global pazarda da büyük hakimiyet kurmayı başardı. Son olarak geçtiğimiz haftalarda İtalya’da da hizmete başlamış ve Avrupa’daki rotasını biraz daha genişletmişti.

Almanya, Fransa, İspanya, İngiltere, Hollanda ve İtalya’da da hizmet veren market teslimat hizmeti, küresel çapta yayılmaya devam etmekte. Kendini geliştirme konusunda sadece global olarak sınırlı kalmayan şirket ülkemizde de önemli yeniliklere devam ediyor. Söz konusu şirket son olarak, BiTaksi ile stratejik iş birliği gerçekleştirdi ve önemli bir ortalığa dahil oldu.

Şirket şimdi ise dijital yolculuklara ev sahibi olmak istemekte. Bu sebeple de BiTaksi ile anlaşmaya imza attı. Yeni ortaklık ile birlikte platformun hizmetlerine bir yenisi eklendi. Artık GetirBiTaksi aktif bir durumda. BiTaksi kullanıcıları Getir aracılığıyla bulundukları yere istedikleri zaman taksi çağırabilecekler. Ancak ilk olarak İstanbul ve Ankara‘daki kullanıcılar seçilmekte. Her ne kadar şimdilik kullanım alanı kısıtlı olsa da ilerleyen zamanlarda büyükşehirler olmak üzere platformun hizmet verdiği diğer noktalarda da erişilebilir olacak.

Peki siz bu ortaklık hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Getir uygulamasını kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap