Galaxy Z Flip 4’ün Fiyatı Sızdırıldı!

Galaxy Z Flip 4’ün Fiyatı Sızdırıldı!

0

Teknoloji devi denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Samsung, katlanabilen akıllı telefon serisine yeni bir üye eklemekte. Şimdi ise Galaxy Z Flip ailesinin yeni üyesi olacak olan yeni model Galaxy Z Flip 4’ün fiyatı sızdırıldı. İşte modelle ilgili detaylar;

Galaxy Z Flip 4’ün Fiyatı Sızdırıldı!

Samsung, dikey olarak katlanabilen akıllı telefon serisi Z Flip ailesini genişletmeye hız kesmeden devam ediyor. Yeni modelin tanıtım etkinlik tarihi yaklaştıkça bilgiler her geçen gün daha fazla gelmeye devam ediyor. Şimdi ise önemli kaynaklar, modelin fiyatlarını açıkladı.

Teknoloji şirketi Samsung, 10 Ağustos tarihinde Samsung Unfold Your World isimli bir tanıtım etkinliği düzenleyecek. Söz konusu etkinlikte Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modellerini tanıtması beklenmekte. Konuyla iligli olarak Sudhanshu Ambhore kaynağı dikey katlanabilen modelin fiyatlarını açıkladı.

Gelen bilgilere göre 128 GB dahili depolamaya sahip modelin Avrupa fiyatı 1100 dolar. Ek olarak 256 GB depolama alanına sahip yükseltilen modeli de 1180 dolar. Ek olarak en yüksek depolamaya sahip 512 GB’lık model ise 1300 dolardan satışta yerini alacak.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde önemli sızıntı kaynaklarından olan Evan Blass ve 91mobiles, katlanabilen akıllı telefonların görüntülerini yayınladı. Yayınlanan görüntüler incelendiinde modelin 3 farklı renkle piyasaya sürüleceği görülmekte.

Peki siz bu model hakkında ne düşünmektesiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir