1. Ana Sayfa
  2. Telefon
  3. Galaxy M51 Güncelleme Geldi! Merakla Bekleniyordu

Galaxy M51 Güncelleme Geldi! Merakla Bekleniyordu


Samsung Galaxy M51 Güncelleme Geldi! Merakla beklenen One UI 3.1 arayüzü Android 11 güncellemesi kısa süre önce geldi. 2020 yılının Eylül ayı içerisinde bizleri karşılayan cihaz, yeni güncellemesinde kararlı bir duruş mevcut.

Ayrıca Samsung Galaxy M51 için güvenlik yaması da bu ay içerisinde gelmesi mevcut. Güncellemeler ilk olarak Rusya’daki kullanıcılara kullanıcılara sunuluyor.

Galaxy M51 Güncelleme Geldi! Android 11 Güncellemesi

Galaxy M51 Güncelleme Geldi

M51, Eylül ayı içerisinde piyasaya sürülmüştü. Kutu içerisinden Android 10 ve One UI 2.1 ile çıktı. Şimdi ise Samsung, güncel Android ve One UI sürümlerini Rusya’da çıkarttı. Bunun yanında ülkemizdeki kullanıcılara da kısa süre sonra güncelleme geleceği bilgisi var.

Samsung Galaxy M51 için gelen Android 11 güncellemesi ile gelen One UI 3.1 arayüzü, amiral gemisi deneyimi sunmayacak. Çekirdek sürümü olarak tanımlanan arayüz yine de kullanıcılarına, yeni animasyonlar ve yeni bir tasarım getiriyor.

Galaxy M51 özellikleri

Donanım tarafında; Galaxy M51 işlemcisi orta segment cihazlarda gördüğümüz Snapdragon 730G olurken, RAM kapasitesi de 8 GB oldu. Cihazın depolama kapasitesi karşımıza 128 GB olarak çıkmakta.

M51, orta segmentte Samsung’un elini güçlendirmeyi hedefliyor. Bunun yanında söz konusu telefonun en dikkat çeken noktası ise pil oluyor. Cihazda 7.000 mAh kapasiteli batarya ve 25W hızlı şarj desteği var.

Diğer yandan Galaxy M51 özellikleri arasında kamera da kağıt üzerinde segmentine göre iddialı diyebiliriz. Arka tarafta dörtlü kamera kurulumuna sahip cihaz; 64 Megapiksel ana kamera12 Megapiksel ultra geniş açı5 Megapiksel portre ve 5 Megapiksel makro kamera ile geliyor. Ön kamera ise 32 Megapiksel.

Peki yaşanan bu gelişme ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap