Fallout Shelter Yazılım Güncellemesiyle Tesla Arcade’ye Katılıyor

Fallout Shelter Yazılım Güncellemesiyle Tesla Arcade’ye Katılıyor

0
Fallout Shelter

Yaklaşık bir yıl önce Bethesda Games’in direktörü Todd Howard, şirketin “ Fallout Shelter ” oyununun Tesla ekranlarına geleceğini söyledi. İlk kez sürücü platformu Teslascope’ta not edilen 2020.20 yazılım güncellemesi ile geldi .

Fallout Shelter, araç park halindeyken sürücülerin video oyunları oynamasını sağlayan araç içi bir özellik olan Tesla’s Arcade’e katılan en yeni ve daha modern oyunlardan biridir. Atari’nin Süper Koparma, Cuphead, Stardew Vadisi, Füze Komutanlığı, Asteroitler, Lunar Lander ve Kırkayak’a katılır . Arcade aynı zamanda yeni geliştirilmiş (daha zor anlamına gelir) tavla oyunu ve satranç içerir.

Oyunu ekleyen 2020.20 yazılım güncellemesi, diğer bazı iyileştirmelerle birlikte, bu muhabirin araba yolundaki Model 3 de dahil olmak üzere henüz tüm Tesla araçlarına ulaşmadı.

Bununla birlikte, YouTube kanal sunucusu JuliansRandomProject , onu alan ve Fallout’a ve araçta nasıl çalıştığına dair bir video yayınlayan şanslı biriydi. Roadshow , aşağıda gömülü olan birkaç kişiden JuliansRandomProject videosunu da keşfetti ve paylaştı.

Fallout Shelter, yazılım güncellemesindeki yeni özelliklerden sadece biridir. Direksiyon simidine bazı işlevler eklendi, böylece sahipler Netflix ve diğer videoları (park halindeyken) akışını sağlayan özellik olan Tiyatro Modunda video oynatmayı duraklatmak ve atlamak için geçiş kontrollerini kullanabilirler.

Tesla ayrıca şarkı kaydetmenizi sağlayan Trax’ı da geliştirdi. Trax artık bir parçadaki notları düzenlemenize ve ince ayar yapmanıza olanak tanıyan bir piyano rulosu görünümü içeriyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir