1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri!

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri!


Euro Truck Simulator 2, 19 Ekim 2012’de SCS Software firması tarafında yayınlanmış bir kamyon oyunudur. Scania, Volvo, MAN, DAF, Iveco, Renault gibi markaların lisanslı otomobillerini bünyesinde barındıran Euro Truck Simulator 2, bir adet Mercedes Majestik otomobilini de lisanssız olarak oyun kapsamına dahil etmiştir. Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimleri!

Ayrıca yılın simülasyonu ödülünü pek çok oyun incelemesinde alan Euro Truck Simulator 2, yarattığı güncellemeler ve yenilikler ile çekici özelliğini de oyunun içine yerleştirmiştir. Oyun severler tarafından fazlasıyla tercih edildiğini söylemeden geçmeyelim.

Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimleri

Oyun Avrupa’ da geçmekte ve ayrıca İngilizce tek bir kelime bile oyunun içinde yer almamaktadır. Bu da Türk olan ve İngilizce bilmeyen oyun severlerin sevindiği bir gelişmedir. Bunun yanında bir araç seçerek ve cinsiyetinizi belirleyerek oyuna başlıyor ve akabinde biriktirdiğiniz para miktarını da görevleri yerine getirerek arttırıyorsunuz.

Euro Truck Simulator 2 indirme konusunda pek çok kişinin araştırma yaptığını ve virüssüz linkler aradığını bilmekteyiz. Bundan dolayı Euro Truck Simulator 2 tek link olarak sizlere hazırlama gereği duyduk. Ayrıca popüler oyunu reklamsız ve kaliteli bir şekilde indirme imkanınız mevcut.

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri (32 veya 64 bit)
  • İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
  • Boyut: 5,36 GB

ÖNEMLİ!!! Euro Truck Simulator 2 indirme için öncelikle alt kısımda bulunan reklamsız indirme linklerinden dilediğiniz bir tanesine tıklayın. Sonrasında açılan kısımdan oyunu indirerek kurulumunu tamamlayın. Ayrıca Profil oluştururken Steam Cloud’ı kullan kısmının tikini kaldırın.

euro-truck-simulator-2-sistem-gereksinimleri

Euro Truck Simulator 2 Google Drive indir, Euro Truck Simulator 2 Mediafire indir, Euro Truck Simulator 2 Torrent indir

Peki siz Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimleri hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak popüler oyun ile ilgili düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap