Erşan Kuneri Dizisi Netflix’te Yayınlandı!

Erşan Kuneri Dizisi Netflix’te Yayınlandı!

0

Ülkemizin ünlü komedyenlerinden Cem Yılmaz bir süredir yeni dizisi üzerinde çalışmaktaydı. Söz konusu yeni dizinin popüler dizi ve film izleme platformu Netflix platformunda yayınlanacağı bilgisi gelmişti. Dün ise beklenen gün geldi ve Erşan Kuneri dizisi Netflix’te yayınlandı. Diziyi izleyen izleyiciler iki farklı gruba ayrılarak dizi hakkındaki görüşlerini belirttiler.

Erşan Kuneri Dizisi Netflix’te Yayınlandı!

Erşan Kuneri Netflix

Ünlü aktör Cem Yılmaz’ın filmi GORA ile ilk olarak hayatımıza giren Erşan Kuneri karakteri filmde küçük bir role sahipti. Ancak küçük rolüne rağmen fazlasıyla sevilmiş ve ilerleyen zamanla birlikte bir efsaneye dönüşmüştü. Geçtiğimiz zamanlarda ise ünlü komedyen bir duyuru ile gelmişti. Söz konusu duyurusunda hayranlarına Erşan Kuneri odaklı bir dizinin geleceğini belirtmişti.

Nihayet beklenen gün geldi ve dün Erşan Kuneri, yıllar süren aranın ardından kendi yapımına kavuştu. Erşan Kuneri’nin 8 bölümlük ilk sezonu, popüler internet yayını platformu Netflix’te yayımlandı. Doğal olarak yeni yapım büyük bir hayran kitlesine sahip bir ismin elinden çıkınca diziye dair beklentiler fazlasıyla arttı. Söz konusu dizi Erşan Kuneri, sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölmüş durumda. Bir grup yapımın kaliteli bir iş olduğunu, hatta Yılmaz’ın en iyi işi olduğunu ifade etmekte. Ancak diğer grup da dizinin Netflix’in kalitesini düşürdüğünü belirtmekte.

Erşan Kuneri Fragman

Fakat her iki grup da oyuncu ekibinin çok iyi bir iş çıkardığı konusunda hem fikir olmakta. Ayrıca dizi kadrosunun genel olarak çok iyi olduğunu belirten sosyal medya kullanıcılarının favori ismi Uraz Kaygılaroğlu olmakta.

Peki siz bu yeni dizi hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca diziyi izlediniz mi? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir