1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Eneftio nedir? Eneftio NFT Platformu Nasıl kullanır?

Eneftio nedir? Eneftio NFT Platformu Nasıl kullanır?


Acun Ilıcalı yıllardır farklı alanlarda pek çok girişim yapmakta. Bunun yanında şimdi attığı adımı teknoloji ile ilgilenen pek çok kişi dikkatle izliyor. Acul Ilıcalı, yeni girişimi olan Eneftio NFT platformunu resmen duyurdu. Eneftio nedir?

Farklı alanlardaki girişimleri ile gündeme gelen Acun Ilıcalı, bu kez teknoloji severleri yakından ilgilendiren bir hamle yaptı. Ünlü televizyoncu Ilıcalı yeni girişimi Eneftio NFT platformunu resmen duyurdu. Ayrıca Eneftio nedir ve nasıl kullanılır? İşte detaylar.

Eneftio nedir? Nasıl kullanır?

Eneftio nedir nasıl kullanılır

NFT, son yıllarda internet dünyasında sıkça konuşulmakta. Benzersiz, tek bir türü olan dijital varlığı temsil eden bu NFT; farklı alan ve sebepler ile kullanılmakta. Bunun yanında dijitallik bu konuda ana odak olduğundan dolayı pek çok şey NFT olarak satışa sunulmakta.

Geçtiğimiz yıl kurduğu Exxen platformu ile Netflix’e rakip olan Acun Ilıcalı, girişimleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Bu kez ise NFT dünyasına adım attı. Twitter üzerinden paylaştığı bir açıklama ile Eneftio’yu resmi olarak duyuran ünlü televizyoncu, ayrıca paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

Eneftio’nun ilk NFT’leri olan All Star NFT’lerini keşfetmek ve avantajlarla dolu bu dünyanın bir parçası olmak için hemen http://Eneftio.com’a kayıt ol. @eneftiotr‘yi  takip et, NFT dünyasında yerini Eneftio ayrıcalıkları ile al.”

Eneftio.com’a üyelik ve diğer detaylar

Eneftio.com’a üye olmak için gerekli olan iki nokta telefon numarası ve e-posta adresi. NFT alıp satabilme için eneftio.com’un belirlediği şart ise dijital cüzdana sahip olma. Yani dijital cüzdana sahip olmadan eneftio.com’a giriş yapabiliyorsunuz. Ancak NFT alışverişi yapmak istediğinizde dijital cüzdanınıza ihtiyaç duyacaksınız. 

Yeni özellikler: Kişilerin kendi NFT’sini oluşturması

Eneftio.com, Survivor özelinde NFT projesi ile açılsa da ilerleyen süreçte kullanıcıların kendi NFT’lerini yapıp yükleyebilecekleri bir alan olacağını da belirtelim. Ayrıca Eneftio’da, bir süreliğine ilk NFT’nizi satışa çıkarmak ve sonraki işlemleriniz ücretsiz olacak.

Proje ile ilgili birden fazla özelliğin sonraki süreçte açılacağını belirttik. Ayrıca eneftio.com ile ilgili gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap