En İyi Link Kısaltarak Para Kazanma Yolları

En İyi Link Kısaltarak Para Kazanma Yolları

0

İnternetten para kazanmak isteyen herkesin yapabileceği pek çok yöntem mevcut. Bu para kazanma yolları arasında tercih edilen ve gerçek para kazandıran bir yöntem de link kısaltma. Sizlerde Link kısaltarak para kazanma ile dilerseniz dolar kazanın, dilerseniz TL kazanabilmektesiniz. Ek olarak Link kısalt para kazan sitelerini ve yöntemleri detaylıca bu yazımızda anlatacağız.

Link Kısaltarak Para Kazanma Nedir, Nasıl Yapılmakta?

Link Kısaltarak Para Kazanma Yolları, Link kısalt para kazan

İlk olarak link kısaltma nedir? link kısaltarak nasıl para kazanılmakta? sizlere kısaca anlatalım. Link kısaltma sitelerinde mantık aynıdır, siz herhangi bir linki kopyalayıp site içerisinde kısaltırsınız. Site bu linkin arasına reklam koyar ve size kısa bir link verir. Verilen linki farklı kişilere tıklattırırsınız ve o kişiler reklam görüntüledikçe ve tıkladıkça bizler para kazanırız.

Ayrıca link kısalt para kazan yöntemi bu kadar basittir. Tabi ki hangi linkleri kısaltacağınız ve bu linkleri nerelerde paylaşacağınız çok önemli. 4-5 yıllık tecrübelerimizi sizlere aktaracağız.

Link Kısaltarak Para Kazandıran Siteler

Bu konuda hizmet sunan pek çok site olsa da güvenilir olanların sayısı maalesef az. Her bulduğunuz link kısaltma sitesine üye olmanızı ve para kazanmaya çalışmanızı tavsiye etmiyorum. Ayrıca günde binlerce kişiye erişme kapasiteniz varsa söyleyeceğim iki siteyi aynı anda kullanmanızı tavsiye ederim. Yani bir siteden 1000TL kazanacağınıza, iki siteden 500er TL kazanmanız daha iyi olacaktır.

Trlink ile Para Kazanma

Link kısalt para kazan için ilk site Trlink. TL kazandıran bu site ile ödemelerinizi Papara cüzdan adreslerinize çekebilirsiniz. Dilediğiniz linkleri kısaltın ve internet üzerinden olabildiğince çok kişiye tıklatın. CPM oranı güncel olarak 64TL olan siteden kendinize ek gelir oluşturabilirsiniz. Ek olarak siteye üye olmak için buraya tıklayın.

Bcvc ile Para Kazanma

Link kısaltma sitelerinden ikincisi bcvc sitesi. Bu site üzerinden linkler kısaltarak dolar kazanabilmektesiniz. Dolar kazandıran bu site ile sizlerde kendinize ek gelir oluşturabileceksiniz. Yukarıda anlattığımız gibi istediğiniz herhangi bir linki site içerisindeki link kısaltma bölümüne yerleştirip kısaltabilir ve o linki insanlara tıklatmaya çalışabilirsiniz. Ayrıca siteye üye olma için buraya tıklayın.

Link Kısalt para kazan, dolar kazanma

Link Kısaltarak Para Kazanma Yolları

Bu konuda en çok sorulanlardan bir tanesi linklerimi kime tıklatacağım? Ayrıca kim neden linkime tıklasın? Linklerimi nereden paylaşabilirim? Bu soruların yanıtını şimdi öğreneceksiniz. Link kısalt para kazan yolu için linkleri paylaşacağınız yerler;

 1. Blog Açma
 2. Youtube Kanalı Açma
 3. Forum Siteleri
 4. Pinterest

Link Kısalt Para Kazan – Blog Açma

Linklerinizi ilk paylaşabileceğiniz platform kendi blogunuz olsun. Blogger ile ücretsiz blog açabilir ve google da kendi blogunuzu yayınlayabilirsiniz. Blog içerisinde paylaşacağınız yazıların içerisine kendi kısalttığınız linklerinizi koyabilir ve o şekilde para kazanabilirsiniz. Burada kendinize bir konu belirlemenizi tavsiye ederim. Film tavsiye blogu veya oyun indirme blogu olabilir. Oyun indirme blogunda linklere oyunların kısaltılmış (reklamlı) linklerini koyarak tıklama başına gelir elde edebilmektesiniz. Blog açma konusunda ücretsiz eğitim setimi Youtube kanalımdan izleyebilirsiniz.

Link Kısaltarak Dolar Kazanmak! Youtube Kanalı Açma

Youtube kanalı açarak sizler linklerinizi videolarınızın açıklama kısımlarına ve yorumlara koyabilirsiniz. Ayrıca burada önemli olan nokta yine konu belirleme. Videonuzda anlattığınız konuda linkler paylaşırsanız insanların görüp tıklama oranları artacaktır. Ek olarak siz insanlara film linki diye yönlendirdiğiniz yerde haber çıkarsa sizlere güvenleri kalmaz ve artık tıklamazlar.

Link Kısalt Dolar Kazan – Forum Siteleri

Linklerinizi ayrıca forum sitelerinde paylaşabilmekte. Aktif kullanana kişilerin tıklamaları ile gelir elde edebilmektesiniz. İlk iki yönteme göre bir tık daha zor olan bu forum yöntemi sizlere yine de para kazanma şansı tanımakta.

Link Kısalt Para Kazan – Pinterest

Linklerinizi paylaşabileceğiniz bir diğer platform Pinterest. Burada görseller paylaşıp fazlasıyla yüksek etkileşim alabilmektesiniz. Peki bu etkileşimde bulunan insanlara linkler tıklatıp para kazandırsanız nasıl olur? Bunun için platforma üye olmanız ve Pin oluşturmanız gerekmekte. Pin oluşturma aşamasında açıklamaya ve bağlantı kısmına kısa link koyabilirsiniz. Ardından her geçen gün paralar kazanmaya devam edebilirsiniz.

Link Kısaltarak Para Kazanma Yolları

Link kısaltma ile nasıl para kazanılmakta?

Bu yazımızda sizlere detaylı bir şekilde link kısaltarak nasıl para kazanabilmektesiniz anlattık. Ayrıca detaylı Youtube videomuz ile yöntemi görsel olarak izleyip anlayabilirsiniz. Konu hakkında görüşlerinizi yorum yaparak belirtmeyi unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir