Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bayram Tatili Açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bayram Tatili Açıklaması!

0

Bayram tatili ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni bir açıklama yaptı. Dün akşam gerçekleşen Kabine Toplantısı’nda konuşmasını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bayram tatili açıklaması geldi. Ayrıca Erdoğan, artık yurtların öğrencilere ücretsiz olarak konaklamaya açılacağını belirti. İşte söz konusu haberlerle ilgili detaylar;

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bayram Tatili Açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bayram Tatili Açıklaması!
Kabine Toplantısı Sonrası Alınan Yeni Kararlar

Dün akşam bir Kabine Toplantısı gerçekleşti. Söz konusu toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bazı önemli açıklamalarda bulunmakta. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı’nda öğrencileri unutmadı. Yaz tatili için kalacak yer bulmakta zorlanan öğrencilere müjdeli haberi verdi. İlerleyen günlerde geçerli olacak uygulama ile birlikte öğrenci yurtları artık ücretsiz konaklamaya açılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önümüzdeki Temmuz ayında aile destek programının ilk ödemesinin yapılacağını duyurdu. Ek olarak 18-25 yaş arasındaki gençlerin ücretsiz olarak konaklayabilmesi için 81 ilde belirlenen devlet yurtlarının ücretsiz bir şekilde konaklamaya açık olacağını belirtti. Ayrıca açıklamasında dört gözle beklenen bayram tatiline de değinmeyi unutmadı. 9 Temmuz tarihinde başlayacak olan Kurban Bayramı tatili uzatılmakta. Bu uzamayla birlikte Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkartıldı. Ayrıca 12 Temmuz salı günü bitecek olan Kurban Bayramı tatiline çarşamba ve perşembe günleri de eklendi.

Peki siz bu konu hakkında düşünmektesiniz? Ayrıca alınan yeni kararları desteklemekte misiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir