Crash Bandicoot Sevenlerini Heyecanlandıran İddia


Crash Bandicoot Sevenlerini Heyecanlandıran İddia

Efsane video oyunu serisi Crash Bandicoot, çıkış yaptığı dönemden bugüne milyonlarca kez satmayı başardı. Klasikleşmiş PlayStation oyunlarından olan yapımı son olarak PS4 platformunda görmüştük. Bu defa Activision’ın yeni bir oyun üzerinde çalıştığını destekleyen iddialar gündeme geldi.

İddianın kaynağı, Activision tarafından oyun bültenine gönderilen bir puzzle. Gönderilen 1000 parçalık puzzle oyuna ait bir karakteri içeriyor, oyuncuların vakit geçirmesi için gönderilen hediye daha fazla anlam taşıyor olabilir.

Yeni bir Crash Bandicoot oyunu yolda olabilir

Activision geçtiğimiz yıl bir oyununu duyurmadan önce yine oyun bültenine hediyeler göndermişti. Bu hediyelerin gönderimininden birkaç hafta sonra Spyro Reignited Trilogy oyunun duyurmuştu. Bu hareketini birkaç kez daha gördüğümüz yayıncının bu hareketi tabii ki gözlerden kaçmadı.

PlayStation 5 oyunları yavaş yavaş açıklanırken muhtemelen yolda olan Crash oyunu da platforma gelecektir. Zira serinin oyunları PlayStation’a özel olarak çıkıyor. Bakalım ilerleyen günlerde oyunla ilgili nasıl sürprizlerle karşı karşıya kalacağız.

Hediye olarak gönderilen puzzle’da bir maske yer alıyor, bu maske 2019 yılının Kasım ayında yayınlanan reklam videosu ile aynı maske. Bu iddialar yeni bir Crash Bandicoot oyununun gelebileceğine işaret olarak görülüyor.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
Kötü Kötü
1
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
İlginç İlginç
3
İlginç
Aşk Aşk
4
Aşk
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Başarılı Başarılı
9
Başarılı
Lol Lol
1
Lol

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir