Crash Bandicoot Sevenlerini Heyecanlandıran İddia
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Crash Bandicoot Sevenlerini Heyecanlandıran İddia

0
Crash Bandicoot Sevenlerini Heyecanlandıran İddia

Efsane video oyunu serisi Crash Bandicoot, çıkış yaptığı dönemden bugüne milyonlarca kez satmayı başardı. Klasikleşmiş PlayStation oyunlarından olan yapımı son olarak PS4 platformunda görmüştük. Bu defa Activision’ın yeni bir oyun üzerinde çalıştığını destekleyen iddialar gündeme geldi.

İddianın kaynağı, Activision tarafından oyun bültenine gönderilen bir puzzle. Gönderilen 1000 parçalık puzzle oyuna ait bir karakteri içeriyor, oyuncuların vakit geçirmesi için gönderilen hediye daha fazla anlam taşıyor olabilir.

Yeni bir Crash Bandicoot oyunu yolda olabilir

Activision geçtiğimiz yıl bir oyununu duyurmadan önce yine oyun bültenine hediyeler göndermişti. Bu hediyelerin gönderimininden birkaç hafta sonra Spyro Reignited Trilogy oyunun duyurmuştu. Bu hareketini birkaç kez daha gördüğümüz yayıncının bu hareketi tabii ki gözlerden kaçmadı.

PlayStation 5 oyunları yavaş yavaş açıklanırken muhtemelen yolda olan Crash oyunu da platforma gelecektir. Zira serinin oyunları PlayStation’a özel olarak çıkıyor. Bakalım ilerleyen günlerde oyunla ilgili nasıl sürprizlerle karşı karşıya kalacağız.

Hediye olarak gönderilen puzzle’da bir maske yer alıyor, bu maske 2019 yılının Kasım ayında yayınlanan reklam videosu ile aynı maske. Bu iddialar yeni bir Crash Bandicoot oyununun gelebileceğine işaret olarak görülüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap