Crash Bandicoot Sevenlerini Heyecanlandıran İddia

Crash Bandicoot Sevenlerini Heyecanlandıran İddia

0
Crash Bandicoot Sevenlerini Heyecanlandıran İddia

Efsane video oyunu serisi Crash Bandicoot, çıkış yaptığı dönemden bugüne milyonlarca kez satmayı başardı. Klasikleşmiş PlayStation oyunlarından olan yapımı son olarak PS4 platformunda görmüştük. Bu defa Activision’ın yeni bir oyun üzerinde çalıştığını destekleyen iddialar gündeme geldi.

İddianın kaynağı, Activision tarafından oyun bültenine gönderilen bir puzzle. Gönderilen 1000 parçalık puzzle oyuna ait bir karakteri içeriyor, oyuncuların vakit geçirmesi için gönderilen hediye daha fazla anlam taşıyor olabilir.

Yeni bir Crash Bandicoot oyunu yolda olabilir

Activision geçtiğimiz yıl bir oyununu duyurmadan önce yine oyun bültenine hediyeler göndermişti. Bu hediyelerin gönderimininden birkaç hafta sonra Spyro Reignited Trilogy oyunun duyurmuştu. Bu hareketini birkaç kez daha gördüğümüz yayıncının bu hareketi tabii ki gözlerden kaçmadı.

PlayStation 5 oyunları yavaş yavaş açıklanırken muhtemelen yolda olan Crash oyunu da platforma gelecektir. Zira serinin oyunları PlayStation’a özel olarak çıkıyor. Bakalım ilerleyen günlerde oyunla ilgili nasıl sürprizlerle karşı karşıya kalacağız.

Hediye olarak gönderilen puzzle’da bir maske yer alıyor, bu maske 2019 yılının Kasım ayında yayınlanan reklam videosu ile aynı maske. Bu iddialar yeni bir Crash Bandicoot oyununun gelebileceğine işaret olarak görülüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir