Black Mirror Altıncı Sezonu Geliyor!

Black Mirror Altıncı Sezonu Geliyor!

0

2011 yılında hayatımıza giren Netfllix yapımı bilim-kurgu dizisi Black Mirror, son sezonunu 3 yıl önce yayınlamıştı. Bu 3 yıl içinde dizinin hayranları yeni sezonun gelmesini dört gözle beklediler. Nihayet diziyle ilgili yeni bir bilgi geldi; Black Mirror altıncı sezonu geliyor. İşte konuyla ilgili detaylar;

Black Mirror Altıncı Sezonu Geliyor!

Black Mirror Altıncı Sezonu Geliyor!
Black Mirror Altıncı Sezonu Geliyor

Netflix platformunun en popüler bilim kurgu dizisi Black Mirror, 3 yıl önce hayranlarının karşısına geçmişti. Şimdi ise aradan geçen 3 yılın ardından yeni sezonla izleyicilerine kavuşmaya hazırlanıyor olabilmekte. Gelen iddialara göre Netflix, Black Mirror’ın yeni sezonu olan altıncı sezon için hazırlanıyor.

Bildiğiniz üzere Black Mirror’ın 3 bölümden oluşan son sezonu 5 Haziran 2019’da Netflix’te yayınlanmıştı. Sonrasında ise yaklaşık olarak üç yıl boyunca sessizliğe gömülmüştü. Variety tarafından bir rapor hazırlanmakta. Söz konusu rapora göre, altıncı sezonda daha fazla bölüm ve yeni bölümlerin ise daha fazla sinematik olması hedeflenmekte.

Peki Black Mirror 6. sezonu ne zaman yayınlanacak? Gelen iddialara göre Netflix, popüler dizisinin yeni sezonu için oyuncu seçimleri yapmaya başladı. Daha fazla sinematik çekimlere sahip olacağı belirtilen dizi, yeni sezonla birlikte göz alıcı fikirlerle hazırlanabilmekte. Black Mirror altıncı sezon konusu ve oyuncu kadrosu şimdilik belli olmasa da, proje için oyuncu seçiminin başladığı belirtilmekte. Diğer sezonlarda alışık olduğumuz gibi her bölüm bağımsız bir film olarak geliştirilmekte.. Ayrıca ve üçten daha fazla bölüm olacak. Ayrıca yeni sezon, Charlie Brooker ve Annabel Jones’in yeni şirketi Broke & Bones tarafından hazırlanarak seyircilere sunulmakta.

Peki siz bu dizi hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca diziyi hiç izlediniz mi? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir