Birden Fazla Sosyal Medya Platformundan Video Nasıl İndirilir?

Birden Fazla Sosyal Medya Platformundan Video Nasıl İndirilir?

0

Video harika bir eğlence kaynağıdır. Neredeyse her yaş grubundan, topluluktan ve bölgeden insanlar, bilgi ve neşe yaymak için onları görüntülemeyi ve paylaşmayı sever. Ayrıca, istedikleri zaman izleyebilmeleri için indirip cihazlarında saklarlar. Ayrıca, videoları indirmek için başka birçok neden var.

İnternet kullanıcılarının cihazlarına video indirmesinin bazı nedenleri şunlardır;

● Kullanıcıların internet verilerini kaydetmeleri video indir gerekebilir.

● Ayrıca çevrimdışı görüntülemek için indirebilirler.

● Bazıları videoları yalnızca arkadaşlarıyla paylaşmak için kaydeder.

● Videoları gecikmeden izleyin.

Herkesin sosyal ağ platformlarından video indirmek için kendi nedenleri olabilir, ancak kesin olan bir şey var; herkesin onlara ihtiyacı var.

Ancak, sosyal medyadan video indirmek oldukça zor bir iştir. Kullanıcıların cihazlarına video kaydetmelerine olanak tanıyan doğru platformları ve video indiricileri bilmedikleri için çok az kişi bunları kolayca kaydedebilir. Çoğu platform farklı nedenlerle güvenilir değildir.

● indirmelerine izin vermeden önce bir dizi spam içerikli ve can sıkıcı reklam gösterir en sevdikleri videoları

● Bazı platformlar onlara yalnızca reklamları gösterir ve karşılığında kullanıcılar hiçbir şey almaz.

● Birçok çevrimiçi video indirici, insanların istediklerini indirmelerine izin verir, ancak arayüzleri kullanıcı dostu değildir.

Video İndirmenin Yolları?

Kullanıcıların birden fazla sosyal medya platformundan video indir herhangi bir yol var mı diye düşünebilirsiniz. İki yöntem, kullanıcıların sosyal ağ platformlarından video indirmesine izin verir; video indirme yazılımı ve web tabanlı video indirme programı. Bu yolların her ikisi de diğer birçok yola kıyasla çok daha iyidir. Kullanıcıların her yöntemi kullanarak videoları nasıl indirebileceklerini görelim.

● Video İndirme Yazılımı

Web üzerinde birden fazla video indirme yazılımı mevcuttur. Çoğu çok verimlidir ve kullanıcıların videoları yalnızca birkaç tıklamayla indirmelerine yardımcı olur. Bir kullanıcı herhangi bir platformda çevrimiçi bir video oynattığında, bu yazılımın simgesi veya indirme düğmesi videonun üstünde veya altında gelir. Simgeye tıklayıp video kalitesini seçerek videoları cihazlarınıza hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Ancak tek sorun, çoğu video indirme yazılımının olmamasıdır ücretsiz. Kullanıcıların aboneliklerini almak için bir miktar para ödemesi gerekiyor. Bu yüzden pek çok kişi bu yazılımları kullanmayı ve alternatiflerini denemeyi tercih etmez; çevrimiçi video indiriciler.

● Web-tabanlı Video İndirici

Herhangi bir şey ödemek istemiyorsanız video indir, web-tabanlı video indirici deneyin. Size birçok yönden yardımcı olabilir; ilk olarak, videonuzu almak için yazılım veya uzantı yüklemeniz gerekmez. Ayrıca, kullanıcılar bunları masaüstü bilgisayarlardan mobil cihazlara ve tabletlere kadar herhangi bir cihazda kullanabilirler. Ayrıca, çoğu video indirme platformu bir abonelik veya oturum açma talebinde bulunmadığından, bu indiricileri birden fazla cihazdan değerlendirebilirler.

Ayrıca bu araçlar, kullanıcıların çeşitli sosyal ağ ve video paylaşım platformlarından video indirmelerine yardımcı olur.

Şimdi soru şu, web tabanlı bir indirici kullanarak videoları nasıl indirebilirim?

Web Tabanlı Bir Araçla Video İndir Adımları Web

tabanlı bir indirici kullanarak videoları indirmek dört adımlı bir işlemdir. Bu adımlar biraz karmaşık görünüyor, ancak güvenilir bir araç web sitesi açtığınızda herhangi bir videoyu indirmeyi çok kolay buluyorsunuz.

Adımlara geliyor!

1. Video Bağlantısını Kopyalayın

Bir sosyal medya videosunu indirmenin ilk adımı, ister hikaye, ister makara veya başka tür bir video olsun, URL’sini almalısınız. Bir web tarayıcısında açtıysanız, benzersiz bağlantıyı doğrudan adres çubuğundan kopyalayabilirsiniz. Öte yandan, bir cep telefonu veya tablet üzerinden izliyorsanız, yine de paylaş düğmesine basarak bağlantıya ulaşabilirsiniz. Bastığınızda, bir “bağlantıyı kopyala” veya dokunmanız gereken benzer bir düğme göreceğiniz birden fazla seçenek göreceksiniz ve bağlantınız kopyalanacaktır.

2. Web Sitesini Açın

URL’yi aldıktan sonra, arama motorlarından çevrimiçi bir sosyal medya video indirme programı açmalı ve bulmalısınız. Zaten hızlı ve güvenilir bir indirici biliyorsanız, onu doğrudan adres çubuğundan açabilirsiniz.

3. Video Bağlantısını Yapıştır

Güvenilir bir video indirme programı açtığınızda, “video URL’sini girin” metnini içeren bir çubuk görürsünüz. Bu çubuk ekranda görünür. Kopyalanan bağlantıyı bu çubuğa yapıştırın ve aşağıdaki “video indir” düğmesine basın.

4. Kaliteyi Seçin

“video indir” düğmesine bastığınızda, pencere yenilenecek ve ekranınızda birden fazla video kalitesi seçeneği göreceksiniz. İstediğiniz video kalitesini seçin ve o kalitenin önündeki “indir” düğmesine basın. Hemen bastığınızda indirme işlemi başlayacaktır.

Son Söz

Video indirme işlemi karmaşık bir işlem değildir. Sadece biraz zor. Ancak, adımları bir kez geçerseniz, diğer birçok yöntemden daha kolay olduğunu göreceksiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir