Binance İçin Yeni Merkez Çalışmaları Başladı
 1. Anasayfa
 2. Kripto Para

Binance İçin Yeni Merkez Çalışmaları Başladı

0

Kripto para borsalarından bahsettiğimizde ilk akla Binance gelmekte. Bunun yanında Binance’ın CEO’su, çalışmaların daya verimli devam edebilmesi için merkeze ihtiyaç duyduklarını dile getirdi. Binance İçin Yeni Merkez Çalışmaları Başladı!

Kripto para borsası devi Binance’ın CEO’su geçtiğimiz günlerde bir röportaj verdi. Buna göre şirket dünya düzenleyicileriyle daha iyi çalışabilmek için faaliyetlerini merkezileştirmeye ihtiyaç duymakta.

CEO Zhao şirketin geleceği için çalışmalarını “Sektördeki en büyük oyuncu olarak kendimizi değişime hazırlamamız gerekiyor. Çalışmaları kolaylaştırmak ve geliştirmek için değişiklikler yapıyoruz.” sözleriyle belirtti. Binance ortaklarının mülkiyeti, şeffaflığı ve risk kontrolleri hakkında net kayıtlara sahip olmalarının gerekliliklerine değindi.   

Binance için yeni merkez çalışmaları başladı:

Binance İçin Yeni Merkez Çalışmaları

Kripto para piyasasında Binance, 2 trilyon dolardan daha fazla değere ulaşmış durumda. Ayrıca şirket elde ettiği bu başarıyla çalışma şekillerinde yeniden düzenlemelere başladı. Binance CEO’su yeni projelerinden bahsetti.

Kripto para borsasında dünyada birinci sırada yer alan Binance çalışma faaliyetlerini resmi bir merkezi olmadan sürdürüyor. Ayrıca bu yıl Hong Kong, Japonya ve Birleşik Krallık da dahil olmak üzere dünya çapından çalışma şekillerini düzenleyici uyarılar ve çok sayıda kısıtlamayla karşı karşıya kaldı. Bunun yanında şirketin ABD düzenleyicileri tarafından soruşturma altında olduğu bilinmekte. Piyasada büyük bir paya sahip şirketin tüm dünyayla tamamen uyumlu bir kurum olma çalışmaları sürüyor.

Zhao son olarak merkez bankaları tarafından desteklenen dijital para birimlerinin piyasaya sürülmesinin kripto paraların da kabulünü arttırmaya büyük oranda fayda sağlayacağını, insanların diğer ülkelerdeki arkadaşlarına ödemelerini bitcoin ile yapmaya başlayacaklarını söyledi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir