Behzat Ç. İlk Fragmanıyla Karşımızda!

Behzat Ç. İlk Fragmanıyla Karşımızda!

0

Yerli polisiye dizisi denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Behzat Ç., uzun bir ara vermişti. Nihayet bu ara sona erdi ve sevilen dizi Behzat Ç. ilk fragmanıyla karşımızda. Fragmana ek olarak dizinin yayınlanacağı platform ve yeni ismiyle ilgili detaylar da belli oldu. İşte konuyla ilgili tüm detaylar;

Behzat Ç. İlk Fragmanıyla Karşımızda!

Behzat Ç. İlk Fragmanıyla Karşımızda!

2010 yılında hayatımıza giren ve 3 sezon devam eden Behzat Ç., o zamandan bu zamana kadar önemli bir hayran kitlesine sahip oldu. İlerleyen zamanlarda BluTV tarafından dijital ortamda yeniden hayat bulan dizi, bazı nedenler dolayısı ile iptal edilmişti. Ancak şimdi diziden yeni bir haber geldi ve yeni sezonu ile hayranlarına geri dönüyor.

İlk olarak Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi ismiyle dizi 3 sezon boyunca yayınlanmıştı. Bu süre içinde samimi sohbeti ve olay örgüsüyle büyük bir kitleye ulaştı. 2019 senesinde 4. sezonuyla Blu TV’de tekrar yayın hayatına başlayan dizi, alınan iptal kararıyla hayranlarını üzmüştü. Popüler dizinin ana karakteri Behzat Ç.’yi canlandıran Erdal Beşikçioğlu, geçtiğimiz günlerde bir tweet atmıştı. Söz konusu tweet ile hayranlarına müjdeli haberi vermişti. Daha sonrasında ise röportaj veren Beşikçioğlu, dizi ile ilgili bazı ayrıntılardan bahsetti: Kadromuza yeni eklemeler olacak olacak. Bizi ikna etmek sanıldığı kadar zor değil. Yazılı bir metin içerisinde hikayeyi gördüğünüz zaman sizi etkileyebiliyorsa, bu sanatçılar için yeterlidir.

Ayrıca BluTV, yayınladığı Teaser ile Behzat Ç efsanesinin geri döndüğünü resmi olarak duyurdu. Yayınlanan videoya göre dizinin yeni ismi “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi” olmakta. Ek oalrak yeni sezon fragmanı “Bu karanlık şehirde kimse seni duymazsa biz yine de duyarız la.” cümlesiyle birlikte tanıtıldı.

Peki siz bu konu hakkında düşünmektesiniz? Ayrıca söz konusu diziyi izlemekte misiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir