Assassin’s Creed: Codename Red’in ismi ortaya çıktı! Fragman tarihi de belli oldu

Assassin’s Creed: Codename Red’in ismi ortaya çıktı! Fragman tarihi de belli oldu

0

Ubisoft bombayı sosyal medya hesabından bıraktı. Neredeyse 2 yıldır sadece Feodal Japonya’da geçeceğini ve ismini kod adı olarak bildiğimiz yeni Assassin’s Creed oyununun ismini açıklayan Ubisoft, bununla kalmayıp Assassin’s Creed Codename Red fragman için yayın tarihini de duyurdu.

Assassin’s Creed: Codename Red ‘in ismi “Assassin’s Creed Shadows” olacak ve fragmanı da 15 Mayıs’ta yayınlanacak

Daha önce ana karakterinin bir kadın Samuray olduğunu öğrendiğimiz Assassin’s Creed: Codename Red’in gerçek ismi “Assassin’s Creed Shadows” olarak açıklandı. Ubisoft, haberin yazıldığı sırada daha 20 dakika önce duyuruyu resmi X hesabından yaptı. Profil resmi ve profil arka planını da oyunun logosuyla değişti.

“Assassin’s Creed Codename Red, Assassin’s Creed Shadows oluyor. Dünya çapındaki resmi sinematik fragman için 15 Mayıs 19.00 tarihinde burada olun.”

Sadece isim değil, oyunun fragmanının yayınlanacağı tarih de açıklandı. Assassin’s Creed Shadows fragmanı, 15 Mayıs akşamında, Türkiye saatleri ile saat 19.00’da yayınlanacak.

15 Mayıs’ta fragman yayınlanır yayınlanmaz biz de buradan sizlerle paylaşıyor olacağız. Dolayısıyla bildirimlerinizi açmayı unutmayın. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Assassin’s Creed Shadows ismi nasıl? Fragmandan neler bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/assassins-creed-codename-red-fragman

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir