Apple Watch Series 6 Black Unity Duyuruldu

Apple Watch Series 6 Black Unity Duyuruldu

0

Apple, yeni ürünlerini geliştirip piyasaya sürmeye hız kesmeden devam ediyor. Sınırlı sayıda üretimi gerçekleşen Apple Watch Series 6 Black Unity akıllı saatini ve Black Unity Sport Band akıllı bilekliğini kısa süre önce duyurdu.

Apple, teknoloji dünyasında bir dev olarak biliniyorken, şimdi bu dev yeni ürünlerinin duyurusunu yaptı. Apple Watch Series’ın 6. akıllı saatine ek olarak Black Unity Sport Band bilekliğinin tanıtımı oldu. Bu vesileyle Apple Watch Series 1 Şubat günü piyasaya sürülüp kullanıcılarla buluşacak.

Ancak sınırlı olarak üretimi tamamlanan Apple Watch 6,, watchOS 7.3 ile birlikte bugün kullanıcılarla buluşacak. Peki, yeni Apple Watch akıllı saat hakkında tüm bilinenler neler şimdi sizlerle onları inceleyelim.

Apple Watch Series 6 Black Unity Tanıtımı

Apple Watch Series 6 Black Unity duyuruldu

Sınırlı sürüm Apple Watch Series 6 Black Unity’nin GPS varyantı 399 dolar (vergisiz 2.930 TL). Hücresel varyantı 499 dolar (vergisiz 3.665 TL) fiyat etiketine sahip. Black Unity Sport Band ise 49 dolarlık fiyatla birlikte çıkıyor.

Apple’ın bu sınırlı ürünleri çıkarmasının sebebi ise siyahilerin tarihini ve kültürünü kutlamak. Duyuruyla birlikte şirket tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere mevcut:

“Apple, siyahilerin kültürünü ve tarihini tanımak ve kutlamak için Black Unity Collection‘ı tanıtıyor. Koleksiyonda sınırlı sayıda Apple Watch Series’ın 6. Black Unity Sport Band kullanıcı arayüzü bulunuyor. Bu çabanın bir parçası olarak Apple, 6 küresel organizasyona ABD ve dünya genelindeki insan hakları ve eşitlik mücadelelerini tanıtmada ve başarmada yardımcı oluyor.”

Apple’ın bu tür durumlar için desteklediği organizasyonlar var. Bunlar Black Lives Matter Support Fund, European Network Against Racism, International Institute on Race, Equality and Human Race gibi ırkçılığa karşı mücadele eden organizasyonlar mevcut. Apple, ayrıca hâlihazırda Apple Watch kullanıcılarının da yeni Unity Activity Challenge‘a katılmalarına izin veriyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir