Apple MagSafe Battery Pack Artık Piyasada!

Apple MagSafe Battery Pack Artık Piyasada!

0

Popüler teknoloji şirketi Apple, kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor. Dün  resmi olarak MagSafe Battery Pack’i piyasaya sürerek rakiplerine kendini hatırlatmakta. Apple MagSafe Battery Pack Artık Piyasada!

Apple MagSafe Battery Pack Artık Piyasada!

Apple MagSafe Battery Pack Artık Piyasada!

Dev teknoloji şirketi Apple, dün iPhone 12 modelleri için MagSafe Battery Pack‘i piyasaya sürdü. iPhone 12 serisinin piyasaya sürülmesinden geçen zamandan sonra söz konusu olan aksesuar sessizce satışa çıkmıştı. Ancak aksesuar ile birlikte MagSafe ekosistemi de dikkate alınacak bir şekilde genişlemeye başlamakta. Ayrıca  ülkemizde de ürünün satışa çıkması planlanmakta. Fiyatını merak eden kullanıcılar için de cihazın yerel fiyatlandırılması belli oldu.

MagSafe Battery Pack, kablosuz şarj teknolojisinin son ürünü olarak karşımıza çıkmakta. Söz konusu olan ürünü ilk olarak iPhone X modeli ile birlikte tanımıştık. Fakat her geçen zamanda çıkan yeni modeller ile birlikte ürün iyice popüler olmaya başladı. Tasarımında yer alan kompakt ve kullanıcı dostu özelliği ürünün tercih edilmesine yardımcı olmakta. Ayrıca Phone 12 modellerine önemli sürelerde ek pil ömrü vaat etmekte.

Söz konusu olan ürün kısacası  kablosuz Powerbank görevi görmekte. Ayrıca aynı anda bağlı olduğu iPhone’u da şarj etme özelliğine de sahip. Tüm bu özelliklerine ek olarak sorunsuz bir şekilde hizalanan mıknatısları ile iPhone 12 modellerine kolaylıkla yapışmakta. Ayrıca kablosuz şarjı güvenli hale getiren söz konusu kablosuz powerbank, kullanıcı zevkine göre de özelleştirilebilmekte.

Apple MagSafe Battery Pack Artık Piyasada!

Ayrıca ürünün bir diğer özelliği de Macbook modellerinde olan 27 W veya daha güçlü bir şarj adaptörü ile kullanıldığında bağlı bulunduğu iPhone’u daha da hızlı şarj etmek. Kullanıcılar MagSafe’i lightning kablo ile kullanarak iPhone 12 cihazınızı şarj etmek istediklerinde 15 W, yalnızca powerbank özelliğini kullanarak tamamen kablosuz şarj etmek istediklerinde ise 5 W‘luk bir şarj hızı alabilmekteler. Ayrıca ürünün  toplamda 1,460 mAh‘lik bir kapasitesi olduğu bilinmekte.

Söz konusu olan ürünün satışa çıkması ile Türkiye fiyatı da belli oldu. Şimdilik ülkemizde resmi olarak stoklara gelmeyen ürün, 1.079 TL fiyat etiketi ile kullanıcı karşısına çıkmayı planlamakta.

Peki siz bu model hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir