Apple iOS Güncellemesi 15.5 beta 2 Yayınladı
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

Apple iOS Güncellemesi 15.5 beta 2 Yayınladı

0

Teknoloji devi Apple, iOS 15.5 beta 2 ve iPadOS 15.5 beta 2 sürümlerini geliştiriciler için yayınladı. Geliştiriciler beta sürümünün kullanılabirliğini test ediyorlar. Gelen bilgilerde güncellemelerin ağırlıklı olarak Cüzdan uygulamasını iyileştirmelere odaklanmış durumda. İşte belirtilen Apple iOS güncellemesi.

Apple iOS Güncellemesi Yeni Özellikleri

Apple iOS güncellemesi
Yeni Apple iOS Güncellemesi

Apple, iOS 15.5 beta2 ve iPadOS 15.5 beta2 sürümlerinin yeni alışveriş özellikleri geliştirdikleri gelen bilgilerde. Güncelleme ile birlikte iTunes Pass, Apple Hesabı adı verilen yeni bir kart olacak. Bu kart, tıpkı Apple Card ve Apple Cash kartı gibi Cüzdan uygulamasında görüntülenmesi olağan.

Kullanıcılar güncellemeyle Apple Store’da alışveriş yaparken QR kodunu göstermek zorunda kalmayacak. Yerine, Apple Pay’i kullanarak satın alma işlemini tamamlayabilecekler.

Apple, Evrensel Denetim özelliğinin macOS Monterey 12.3 sürümüyle uyumlu olmadığını belirtiyor. Bu işlevi sorunsuz bir şekilde kullanmak için Mac bilgisayarınıza macOS 12.4 beta 1 sürümünü yüklemeniz veya iPad’inizi iPad 15.4’e düşürmeniz gerekti.

iOS 15.5 beta 2 sürümünü yüklemek için IPhone Apple Developer Profile’yi indiriniz. Ayarlar bölmünden güncellemeleri giderek son sürümü seçmeniz lazım. kontrol ettiğinizde telefon Apple’ın sunucularına bağlanıp yeni sürümü bulacak ve yükleyecektir.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Apple, iOS kullanmakta mısınız? Ek olarak Apple kullanmak hoşunuza gidiyormu? Düşüncelerinizi ve görüşlerinizi yorumlar kısmına belirtebilirsiz veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap