Apple Etkinliği’nde Apple Watch Series 6 ile ilgili ipucu!

Apple Etkinliği’nde Apple Watch Series 6 ile ilgili ipucu!

0
Apple Etkinliği’nde Apple Watch Series 6

Geçtiğimiz gün Apple resmi olarak Eylül ayında düzenlediği Apple Etkinliği‘nin tarihini açıkladı. Açıklanan tarih 15 Eylül saat 20:00 oldu ve gerçekleşecek etkinlik için, Apple’ın YouTube kanalında Apple Etkinliği’nde Apple Watch Series 6 hakkında ince bir detay, bir ipucu göründü.

Apple Etkinliği’nde Apple Watch Series 6 sürprizi!

Konu hakkında belirttilen detaya göre, Apple’ın YouTube videosu için meta veriler arasında bazı anahtar kelimeler bulunuyor. Bu veriler içerisinde, herkesin merakla beklediği iPhone 12 yerine Apple Watch Series 6 etiketinin olması, bu etkinlikte iPhone 12’nin tanıtılmayacağı şeklinde yorumlandı.

Ayrnızamanda Bloomberg de kısa süre önce 15 Eylül etkinliğinde iPhone ile ilgili herhangi bir şekilde tanıtımın yer almayacağını paylaştı. Çünkü Apple bunun yerine etkinlikte yeni ‌Apple Watch‌ ve iPad modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 12 için ayrı bir etkinliğin sonbaharda, muhtemelen Ekim ayı gibi yapılması düşünülüyor. Konuyla alakalı açıklanan etkinliğin adında “Special” kelimesinin olmaması da bu ihtimali güçlendiriyor. Çünkü Apple, bu zamana dek tüm yeni iPhone modellerini “Apple Special Event” sunum adıyla tanıttı.

Mevcut durumda bulunan video metasında şu anahtar kelimeler “iOS, ‌iPhone‌, Mac, ‌Apple Watch‌, Series 5, Series 6, ‌iPad‌, ‌iPad‌ Air, MacBook, iMac , MacBook Pro , Fitness, Wellness, Illustration, Apple” dahil olmak üzere mevcut ürünler için diğer anahtar kelimelerin tam bir listesine sahip. TV, AirPods, Apple Etkinliği, Apple Keynote, WWDC, Eylül, Apple Özel Etkinliği ve Apple Lansmanı olarak da ek metalar bulunuyor.

Siz yayınlanan bu video hakkında ne düşünüyorsunuz? Apple’ın yeni iPhone’ları bu etkinlikte tanıtmayacak oluşunu nasıl karşılıyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir