Apex Legends Hayatta Kalma Modu! Yakında Sunulacak

Apex Legends Hayatta Kalma Modu! Yakında Sunulacak

2
Apex Legends Hayatta Kalma

Apex Legends Hayatta Kalma. Oyuncuların oyunların dosyalarını inceleyerek henüz duyurulmamış içerikleri tespit etmeleri bir süredir normal bir durum haline geldi. Oyuncular tarafından keşfedilen yeni dosyalara göre, Apex Legends kısa zaman içerisinde yeni bir hayatta kalma modu sunabilir. Bunun yanı sıra, yeni oynanabilir karakterler gibi farklı içerikler de oyuncular tarafından dosyalarda bulunanlar arasında yer alıyor.

Bazı oyuncular, Apex Legends dosyalarını incelemeyi ve henüz duyurulmamış içerikleri bulmayı başardılar. Yeni oyun modları, yeni karakterler ve yeni kozmetik özelleştirmeler oyunun dosyaları arasında yer alıyor. Bunların final sürümde oyunda bulunacakları şüpheli olsa da, geliştiricilerin yenilikler üzerinde çalıştığını görebiliyoruz.

RealApexLeaks tarafından bulunan bazı bilgilere göre oyuna “hayatta kalma” modu olarak anılan yeni bir mod gelecek. İçeriği şu an için bilinmeyen bu modda, bir gözlemci ve spiker bulunacağı paylaşılan bilgiler arasında. Gözlemci yapay zekaların olduğu bir modu daha önce hiçbir battle royale oyununda görmemiştik. Mod hakkında bir fikrimiz olmasa da, Respawn’ın yeniliklere açık olduğunu bizlere gösterdiğini belirtebiliriz.

Apex Legends ne tür yenilikler sunacak?

Tüm bunların yanı sıra, oyunun dosyalarındaki bilgilere göre Octane ve Wattson adında iki yeni karakter Apex Legends’a gelecek. Geliştiricilerin de yeni karaterlerin sözünü vermiş olmaları, bu bilgilerin doğruluk payını artırıyor. Paylaşılan bilgilere göre Twitch Prime üyelerine özel içerikler ve tekrar oynatma özelliği de oyuna eklenecek.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. Çok seviyorum bu oyunu gerçekten ve yeni gelecek olan hayatta kalma modunu da merakla bekliyorum

 2. Hayatta kalma modlarını her zaman sevmişimdir. Umarım Apex Legends’de de zevkli olur bu mod

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir