Among Us Nedir ? Among Us Türkçe Yamalı Nasıl İndirilir ?
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun Haberleri

Among Us Nedir ? Among Us Türkçe Yamalı Nasıl İndirilir ?

+ - 11
Among us nedir?
Among us full Türkçe

Among us, Among Us Nasıl İndirilir Takımlar halinde oynuya bileceğiniz bir savaş oyunudur. Takımınız ile hazır hale gelin ve savaşmaya başlayın. 4 – 10 oyuncuya kadar giriş yapılmakta ve takımlar halin de savaş yapma imkanınız vardır. Son zamanların Twitch gibi canlı yayın platformlar da aktif olarak oynanmaya başlandığından beri insanlar indirmek istedi. Bu oyun sistem gereksinimi düşüktür. Günümüzde ki çoğu bilgisayar kaldıra bilecek bir düzeyde. 

Bu yazılar ilginizi çekebilir: Güncel oyun haberleri

Among Us Sistem Gereksinimi

Sistem gereksinimi en az 1 GB ram ve 60 MB bir boş alanınız olsa yeterlidir ekstradan bir ekran kartı veya büyük işlemci istemez. Her işlemci bunu kaldıra bilecek düzeyde. İşlemcinizi zorlamadığı için bilgisayarında ısınmaz dostlarım.

Hangi Bilgisayarda Çalışır

Yukarıda belirttiğim sisteme uyuyorsa bilgisayarınız da çalışır. Bilgisayarınızda da winrar uygulaması olsun. Verdiğimiz dosya rar dosyası olduğundan ondan çıkartmanız lazım. Daha sonra o kurma dosyasını çalıştırın

Torrent olarak bilgisayara indirmek istiyorsanız. Bilgisayarınıza ilk başta Torrent uygulamasını kurmanız lazım. İndirdikten sonra ise uygulamayı kurun. Alt kısımda sizlere verdiğimiz linkten indirin ve çalıştırın. Daha sonra kurulan dosya da SETUP yazanı çalıştırın ve ileri tuşlarına basın.

Among Us Nasıl Türkçe Yapılır?

Bu oyunu tamamen Türkçe yapma imkanınız var tabi ki. İster ZİP olarak indirip kurun yada Torrent olarak indirin. Her ikisine de Türkçe yama yapa bilirsiniz.

İndikten Sonra Dosya Siliniyor?

Google kendi güvenlik duvarında yeni karar çıkardı. Artık indirilen oyunların, uygulamaların veya her hangi dosyalarda izin istemekte. İzin vermek için CTRL ile J tuşuna basın. Yani sağda bulunan 3 noktaya tıklayıp indirilenlere gidin orada indirdiğiniz dosyaya izin verin. O zaman dosyayı bilgisayara kayıt edecektir.

Zip olarak indirmek için buraya, Torrent olarak indirmek istiyorsanız da buraya tıklaya bilirsiniz. Eğer Türkçe yama yapmak istiyorsanız buraya tıklayıp indire bilirsiniz.

https://youtu.be/hSJiGVKDJj0

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Merhaba. Youtube Muhammet Koç kanalının içerik üreticisiyim. diyobi.com sitesi üzerinde içerik üretmekteyim.

Yorum Yap

Yorumlar (11)

Popüler Yorumlar
 1. AMONG US ÇOK HIZLI POPÜLER OLAN BİR OYUN

Yapılan Yorumlar
 1. Çok iyi ben indirdim tavsiye ederim

 2. ben göremiyorum yükle yazısını 1gb 60 ram var bende

 3. Gerçekten harika kesinlikle tavsiye ederim

 4. AMONG US ÇOK HIZLI POPÜLER OLAN BİR OYUN

 5. 2 sene önce

  Attığınız linkten indirip oyunu kurdum teşekkür ederim :)

 6. 1 sene önce

  çok güzel bir oyun ama imposter olmayınca oyunun tadı kalmıyor önerirm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.