Amazon’un Yeni Dizisi Wheel of Time Geliyor!

Amazon’un Yeni Dizisi Wheel of Time Geliyor!

0

Amazon Prime Video kendi içeriklerini üretmeye devam etmekte. Şimdi de yeni dizisi geliyor. Wheel of Time adı verilen dizinin çıkış tarihi belli oldu. Amazon’un Yeni Dizisi Wheel of Time Geliyor!

Amazon’un Yeni Dizisi Wheel of Time Geliyor!

Amazon’un Yeni Dizisi Wheel of Time Geliyor!

Bir video akışı ve kiralama hizmeti olan Amazon Prime Video karşımıza yepyeni bir içerik ile geliyor. Wheel of Time ismi verilen dizi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Söz konusu olan dizinin çıkış tarihi belli oldu. AmazonWheel of Time dizisi ile büyük bir fantezi dünyasını sunmayı hedeflemekte. Ayrıca şirket platformunu geliştirerek her geçen gün platformu için özel içerikleri bünyesine almakta. Bir diğer hamlesi de 2 Temmuz’da yayınlanan The Tomorrow War filmi olmuştu. Söz konusu olan film ile kayda değer bir başarıya sahip oldu.

Wheel of Time, 14 romandan oluşan fantastik bir seri. Amazon ise söz konusu olan kitap serisini dizi haline getirerek Prime Video için daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedeflemekte. Ayrıca merakla beklenen dizinin ilk afiş tasarımı da yayınlandı.

Wheel of Time‘ın geliştirilmesinden sorumlu Rafe Lee Judkins, ComicCon 2021 panelinde şunları söylüyor;

“Wheel of Time, Yüzüklerin Efendisi ve Game of Thrones arasındaki fantezi panteonunda oturuyor. Sizi bu inanılmaz derecede geniş dünyaya götüren ve çok fazla karakteri yaratabilen yapımlar genellikle fantastik kitaplar olur. Elbette, mümkün olduğunca kitaplara yakın olmak istiyorum, kitaplarda harika bir hikaye var. Bu hikayeyi televizyon için en iyi şekilde anlatmak istiyoruz. Hikaye serinin gerçek bir uyarlaması, kitaplardan farklı pek çok şey olacak elbette. Yine de kitapların hikaye anlatımına her zaman sadık kalacağız. Karakterler ve dünya dizide doğru olması gereken iki şey. İnsanları çeken kitap serisinin tekrar tekrar okunmalarını ve o kitapların arkadaşlara verilmesini sağlayan en önemli şeyler de bunlar: tam olarak dünyanın ve karakterlerin iyi olması.”

Wheel of TimeKasım 2021‘de Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir