Aradığım Kitabı Nasıl Bulurum? İnternetten Kitap Bulma
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri

Aradığım Kitabı Nasıl Bulurum? İnternetten Kitap Bulma

+ - 0

Günümüzde bir kitap okumak istediğimiz zaman karşımıza yüzlerce kitap çıkmakta. Ama bizim istediğimiz tarzda kitapları her zaman bulamıyoruz. Peki kendi isteğinize göre romantik, aksiyon, macera vb. türlerde kitaplara en hızlı şekilde ulaşmak ister miydiniz? Bu yazımızda Aradığım Kitabı Nasıl Bulurum? sorusuna yanıt vereceğiz.

Ayrıca hoşunuza gidebilecek faydalı farklı sitelere de diğer yazılarımızdan ulaşabilirsiniz.

Aradığım Kitabı Nasıl Bulurum?

Aradığım Kitabı Nasıl Bulurum

Birçok kişi aklından geçen, hayallerinde yaşadığı romanı okumak istemiştir ancak literatürde böyle bir kitaba henüz rastlamamıştır. Kitabın sonunu kendimiz belirlemişçesine birtakım özellikler sunan site, biz kullanıcılara farklı şekilde arama yöntemleri sunmakta.

Whichbook sitesi, kullanıcılarına okumak istedikleri kitabın kriterlerine göre seçenekler sunmakta. Mesela bir romanın sonu mutlu ve sürprizlere kapalı, sayfa sayısı kısa bir şekilde bitsin istiyorsanız bu kriterlere uygun aramayı Whichbook sitesinden yapabilirsiniz. İstediği tarzda kitap okumak isteyen kitapseverler için gerçekten fazlasıyla kullanışlı.

İnternetten Kitap Bulma

Hayalinizdeki kitabın nasıl olması gerektiğini yazınca önünüze şak diye o kitabı getiren enfes bir site. Mesela Orta Çağ’da geçsin, romantizmi bol olsun, sonu da trajediyle bitsin derseniz size bu konuya sahip tüm kitapları gösteriyor. Ayrıca bu hizmeti tamamen ücretsiz vermekte.

Peki siz bu site ile ilgili ne düşünmektesiniz? Sizce site faydalı mı? Ayrıca kitap okumayı sever misiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap