Zoom Türkçe Müşteri Desteği Hamlesi Geldi
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri

Zoom Türkçe Müşteri Desteği Hamlesi Geldi

+ - 0

Etgi Grup, Zoom’un Türkiye temsilciliğini uzun süredir yürütüyor. Şimdi ise Türkiye’de Türkçe destek sunmaya başlandığı ile ilgili açıklama yaptı. Bu gelişmeyle beraber artık ihtiyaç haline kullanıcılar 7 gün 24 saat Türkçe destek alabilecek. Etgi Grup, konu hakkında açıklama yaptı ve özellikle kurumsal müşterilere faydası olduğunu belirtti. Zoom Türkçe müşteri desteği hamlesi.

Zoom Türkçe Müşteri Desteği Veriyor

Zoom Türkçe Müşteri Desteği Hamlesi

Pandemi sonrasında iş, eğitim veya günlük görüşmeler için insanların yöneldiği ve hayatımızın merkezinde bulunan uygulamalardan biri de Zoom oldu. Zoom’da şimdi yeni bir döneme giriliyor ve kullanıcılar bundan sonra Türkçe destek alabilecekler. Zoom Türkiye’nin temsilciliğini yürüten Etgi Grup, Türkçe destek hizmetinden 7 gün 24 saat yararlanabileceğini söylüyor. Buradaki amacın Türkiye’de bulunan kullanıcıların daha iyi bir hizmet alması olduğu açıklandı.

Etgi Grup Genel Müdürünün yaptığı açıklamalarda, Zoom’u Türkiye’de yurt dışı ile de aynı fiyata sunduklarını, bundan sonra da Türkçe olarak destek alabileceklerini söylüyor. Zoom’un popüleritesinin pandemi sürecinde artmaya başladığını belirtirken, Zoom’un tam entegre video iletişim sistemi haline geldiğini de ifade ediyor.

Zoom ile ilgili herhangi bir sorun yaşayan ya da kurumsal çözüm talebi olan kullanıcılar, artık Etgi Grup ile iletişime geçecekler. Tüketicilere her konu başlığı altında hizmet vereceklerini söyleyen Bilgin Yazar, bu sayede Türkiye’de verilen hizmetin kalitesinin artacağını ifade ediyor. Zoom bu hamleyle, Türkiye’deki kurumsal müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmuş olacak gibi görünüyor.

Atılan bu adım ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Zoom’un Türkçe müşteri desteği vermesi sizin açınızdan nasıl değerlendiriliyor? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap