YouTube’dan Küçük Kanal Sahiplerini Mutlu Edecek Hamle!

YouTube’dan Küçük Kanal Sahiplerini Mutlu Edecek Hamle!

0

Video barındırma web sitesi YouTube, az abone sayısı olan kullanıcıları sevindirmeye yönelik bir haberle geldi. Artık istenilen sınır daha düşük. YouTube’dan Küçük Kanal Sahiplerini Mutlu Edecek Hamle!

YouTube’dan Küçük Kanal Sahiplerini Mutlu Edecek Hamle!

YouTube'dan Küçük Kanal Sahiplerini Mutlu Edecek Hamle!

Popüler web sitesi YouTube şimdi de az aboneye sahip kanalları düşünüyor. Yeni gelen haber ile kanal sahiplerinin yüzü gülmekte. 12 Ekim‘den itibaren içerik oluşturucu kanallarına yönelik Topluluk gönderilerine erişmek ve yayınlamak için abone sınırını 1000‘den aşağı çekerek 500‘e indirdi.

Söz konusu olan özellik YouTube Topluluk bölümünde yer almakta. Özellik sayesinde kanal sahipleri resimlermetinler ve bağlantılar gibi içerikleri paylaşabilmekteler. Ayrıca kanal sahipleri takipçileri ile iletişim halinde olmak isterlerse duyuru ya da anket vb. şeyleri de paylaşabiliyorlar. Popüler platformun güncellediği konu ile birlikte milyonlarca kanal artık faydalanabilecek.

Ayrıca şirketten konu ile ilgili şöyle bir açıklama gelmekte: ”Topluluk gönderilerinin milyonlarca kanala daha yayıldığını paylaşmaktan heyecan duymaktayız. 12 Ekim 2021’den itibaren 1.000 abonesi olan kanallardan YouTube Topluluk gönderilerinin uygunluğunu 500 abonesi olan kanallara düşürüyoruz. 500 abonenin altındaki kanallar için gelecekte topluluk gönderilerini size ulaştırmak için çalışmaktayız.”

Ancak söz konusu olan yeni güncelleme kanla sahiplerinin kanalları 500 aboneyi geçtikten sonra açılacak. Ayrıca ufak bir yer değiştirme durumu olmakta. Ayrıca artık YouTube Topluluk sekmesindeki gönderiler Tartışma sekmesinde yer almakta.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ayrıca YouTube platformunu kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir