Yenilenen Fiat Doblo Trekking Satışta! İşte Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Otomobil

Yenilenen Fiat Doblo Trekking Satışta! İşte Detaylar

+ - 0

Türkiye’de de oldukça fazla kullanıcısı olan Fiat Doblo yeni bir haberle geldi. Söz konusu olan otomobile Trekking adı verilerek yenilendi ve satışa çıktı. Yenilenen Fiat Doblo Trekking Satışta! İşte Detaylar

Yenilenen Fiat Doblo Trekking Satışta! İşte Detaylar

Yenilenen Fiat Doblo Trekking Satışta! İşte Detaylar

Popüler otomotiv şirketi Fiat modellerini yenilemeye devam etmekte. Şimdi de sık sık görmeye alışık olduğumuz modeli Doblo’yu yeniledi. Söz konusu olan modeli Bursa’daki fabrikasında üretmekte. Ayrıca her ne kadar tasarım konusunda değişikliğe gitmese de ufak tefek bazı detaylarla tasarımı değiştirmekte. Peki yeni model  Fiat Doblo Trekking‘in fiyatı ve özellikleri neler?

2000 senesinde üretimine başlanan Fiat Doblo Türkiye’de de sık kullanılan otomobil modellerinden biri olmakta. Geniş tasarımı sayesinde büyük ailelerin gözdesi olarak bilinmekte. Ancak yenilenen tasarımı ile birlikte çok fazla değişiklik olmasa da bazı değişiklikler mevcut. Fiat Doblo Trekking adı verilen yeni model zorlu yollar için tasarlanmakta. Ayrıca ileri manuel şanzımanla kombinlenen 1.6L Multijet motor, 120 beygir güç ve 320 Nm tork üretmekte.

Söz konusu olan modeli diğer Doblo’lardan ayıran en önemli ise özellik çekiş sisteminin güçlendirilmiş olması. Bu güç sayesinde otomobil zorlu yol koşullarında yüksek bir konfor sağlamakta. Ayrıca otomobilin sol arka tarafındaki “Trekking” yazısı bulunmakta. İç tasarımda gri bir konsol üzerinde Android Auto ve Apple CarPlay destekleyen bir navigasyon sistemi yer almakta.

En çok merak edilen sorulardan birisi de otomobilin fiyatı. Aracın fiyatı 209.900 TL olarak açıklanmakta.

Peki siz bu otomobil hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap