WinRAR Full Yapma 2021! WinRAR Nasıl Full Yapılır?

WinRAR Full Yapma 2021! WinRAR Nasıl Full Yapılır?

0

Bilgisayarlarımızın olmazsa olmazlarından biri olan WinRAR bildiğiniz gibi ücretli. Bunun yanında ücret karşılığında sizlere sınırsız bir şekilde hizmet sunan WinRAR’ı ücretsiz nasıl kullanabileceğinizi bu yazımızda sizlere anlatacağız. WinRAR full yapma 2021 yöntemi ve WinRAR nasıl full yapılır?

WinRAR Full Yapma 2021! 32 Bit ve 64 Bit Full Yapma

WinRAR Full Yapma 2021. 32 Bit ve 64 Bit Full Yapma

Herhangi bir şekilde karşınıza WinRAR’ın deneme sürümünü bitmesine 40 gün kaldı veya satın al diye uyarılar çıkmasını istemiyor musunuz? O zaman yapmanız gereken şey bu yazı da anlatacağımız adımları uygulamak. Sonrasında WinRAR full yapma ve WinRAR 2021 full işlemi tamamlanacak.

Öncelikle bilgisayarınızda WinRAR yoksa yapmanız gereken ilk şey buraya tıklayarak WinRAR indirmek. Bilgisayarınızda WinRAR varsa alt kısımdan WinRAR full yapmak için gereken Key’i indirmeniz gerekmekte.

WinRAR’ı bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulum aşamasını tamamlıyorsunuz. Kurulum aşaması gayet basit bir şekilde tamamlanmakta herhangi bir endişe duymanıza gerek yok.

Kurulum bittikten sonra en önemli kısma gelmiş bulunmaktayız. Ayrıca WinRAR 64 bit full yapma ve WinRAR 32 bit full yapma işleminde sıra. WinRAR ücretsiz kullan ve WinRAR nasıl full olur sorusunun yanıtı burada gizli.

WinRAR şifre için buraya tıklayın.

Yukarıdaki kısımdan WinRAR için gerekli olan şifreyi indiriyorsunuz. İndirme sonrasında rar içerisinde şifreyi masaüstünüze atabilirsiniz. Masaüstünüze attığınız şifreyi Winrar dosyasına koymanız gerekmekte. Bu adımları takip edin. Bilgisayarım > Dosya (C) > Program Files > WinRAR , içerisine şifreyi atıyorsunuz.

Bu adımdan sonra işlemlerimiz tamamlanıyor ve WinRAR full olarak kullanabiliyorsunuz. Full olup olmadığını anlamak için herhangi bir .rar dosyasına girip Yardım kısmından WinRAR hakkında diyerek full olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca Resimlerde de size bunu gösteriyoruz.

WinRAR Nasıl Full Yapılır?

Bu konu ile ilgili yukarıdaki videomuzu da izleyip detaylı bakarak yapabilirsiniz. Ayrıca alt kısımdan yorum yaparak sizde WinRAR full oldu mu olmadı mı haber vermeyi unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 2
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir