1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. WhatsApp Sesli Aramalara Yenilik Geliyor!

WhatsApp Sesli Aramalara Yenilik Geliyor!


Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp yeni bir haberle geldi. Platform sesli arama arayüzünü değiştiriyor. WhatsApp Sesli Aramalara Yenilik Geliyor!

WhatsApp Sesli Aramalara Yenilik Geliyor!

WhatsApp Sesli Aramalara Yenilik Geliyor!

Son zamanlarda birçok yenilik haberiyle gelen WhatsApp bir yenilik ile daha geliyor. Gelen habere göre dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması, sesli aramalar için kullandığı arayüzü değiştirmeye karar verdi. Artık bizi daha yeni bir arayüzü bekliyor.

Platform içinde bulunduğumuz yılı fazlasıyla  hareketli geçirdi. Popüler mesajlaşma platformu birçok iyileştirme ve özelliğe sahip oldu. Ancak arayüzünde radikal bir değişiklik bizi beklememekte. Son gelen bilgiler, firmanın görsel bir revizyon üzerinde çalıştığını göstermekte.

WABeta Info bildiğiniz üzere platform için yayınlanacak olan güncellemelerle ilgili önceden haber almakta. Bu haberleri de bizlerle paylaşmakta. Platform yeni bir haberle geldi ve habere göre sesli aramalar için yeni bir arayüz üzerinde çalışıldığını söylemekte. Hoparlör, kamera, mikrofon ve kapatma tuşları dahil olmak üzere yeni arayüz eskisine benzemekte. Ancak görselde de görüldüğü gibi eski arayüz, yenisine göre daha keskin ve köşeli bir tasarıma sahip. Eski arayüzde mavi ve tam ekran olanarka plan, yeni arayüzde gri ve yuvarlanmış bir çerçeveden oluşmakta.

Ek olarak gelen bilgiye göre bu yenilik şimdilik yalnızca WhatsApp Beta‘yı iOS platformunda kullananlar için aktif. Ayrıca Android kullanıcıları için ne zaman sunulacağı henüz belli değil.

Peki siz bu yenilik hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca WhatsApp platformunu kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap