1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. WhatsApp Grup Konuşmaları için Bir Özellik İyileştirildi!

WhatsApp Grup Konuşmaları için Bir Özellik İyileştirildi!


Mesajlaşma uygulaması denildiğinde ilk akla gelen uygulamalardan biri WhatsApp. İstenildiğinde tek kişiyle, ,istenildiğinde de grup konuşmaları ile iletişim sağlayan platformun milyonlarca kullanıcısı mevcut. Platform grup konuşmaları için yeni bir özellik ekleyerek kullanıcıları mutlu etmeyi amaçlamakta. WhatsApp Grup Konuşmaları için Bir Özellik İyileştirildi!

WhatsApp Grup Konuşmaları için Bir Özellik İyileştirildi!

WhatsApp Grup Konuşmaları için Bir Özellik İyileştirildi!

Her geçen gün kullanıcı sayısında artış olan en popüler olan uygulamalardan biri olan WhatsApp, popüler olmaya devam etmeyi amaçlamakta. İçerisinde desteği bulunan sesli ve görüntülü grup konuşmalar ile kullanıcılar iletişimlerini kesintisiz sağlayabiliyorlar. Ancak grup konuşması konusunda platformun bir eksiği mevcut. Şirket de söz konusu olan eksiğe el atarak ortadan kaldırmayı istemekte.

WhatsApp’ta grup halinde sesli veya görüntülü konuşma yapan kullanıcıların bildiği üzere gelen çağrıyı kabul etmeyen diğer kullanıcıyı sonradan eklemek çok zordur. Ne yazık ki şirketten bu zamana kadar bu sorunu iyileştirecek herhangi bir çözüm gelmemişti. Ancak dün söz konusu olan sorun sonunda düzeltilmekte. Kullanıcıların bulundukları grupta bir çağrı yapılmışsa ve çağrıyı reddetmiş olsalar bile sonradan katılıma izin verilmekte. Devam edilen görüşmeye katılmak isteyen kullanıcılar görüşmenin olduğu gruba gitmeliler.. Daha sonra ise grubun profilindeki “Katıl” butonuna tıklamaları yeterli.

Özellikle de söz konusu olan sorun WhatsApp grup konuşmaları özelliğini kullanan kullanıcıları mutlu edecek. Ancak düzeltilen özelliği sorunsuzca kullanmak isteyen kullanıcıların uygulamaları güncel olmalı.

Peki siz bu iyileştirilen konu hakkında ne düşünüyorsunuz? WhatsApp platformunu kullanıyor musunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap