Twitter Bahsetmeme Özelliği Geliyor!
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri

Twitter Bahsetmeme Özelliği Geliyor!

0

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Twitter, yeni bir özellikle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Gelen bilgilere göre Twitter bahsetmeme özelliği geliyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar istemedikleri konuşmalardan ayrılabilecekler.

Twitter Bahsetmeme Özelliği Geliyor!

Twitter Bahsetmeme Özelliği Geliyor!

Akıllı telefon ve internet kullanımı yaygınlaştığından beri birçok sosyal medya platformu da oldukça popüler. Bu popülerliğin başında olan isimlerden biri de Twitter. Söz konusu platform her ne kadar milyonlarca kullanıcıya sahip olsa bazı eksiklere sahip. Bu eksiklerini tamamlamak için platform kendini sık sık güncelliyor. Şimdi ise Twitter, kullanıcılarının rahatsız olmaması için bahsetmeme özelliğini test etmeye başladı.

Twitter Güvenlik, dün kendi hesabı üzerinden yeni bir paylaşım yaptı. Söz konusu paylaşımda bahsetmeme özelliğini test ettiklerini duyurdu. Bu yeni özellik sayesinde artık kullanıcılar istemedikleri konuşmalardan ayrılabilecekler. Bahsetmeme fonksiyonu etiketlendikleri tweetin yanında yer alacak ve üç nokta ile kullanılacak. Twitter Güvenlik, yaptığı paylaşımda bu yeni özellikle kullanıcıların huzurunu sağlamak istediklerini belirtti.

Ayrıca popüler platform yeni özelliğin kısa bir zamanda kararlı sürüme getireceklerini belirtti. Ancak yakın vadede yalnızca masaüstü sürümde kullanılabileceğini açıkladı. Yeni özellik sayesinde kullanıcılar artık istemedikleri konuşmalardan istedikleri zaman çıkabilecekler. Ek olarak bildirim kirliliğine de maruz kalmayacaklar.

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Twitter platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap