Titanic Filmi Geri Dönüyor! İşte Detaylar

Titanic Filmi Geri Dönüyor! İşte Detaylar

0

1997 yılı yapımı romantik ve dram türündeki efsane film Titanic, yeni bir haberle karşımızda. Popüler film yeni aldığı karar ile hayranlarını sevindirecek. 4K, HDR ve 3D desteği ile beyaz perdeye Titanic filmi geri dönüyor. İşte detaylar;

Titanic Filmi Geri Dönüyor! İşte Detaylar

Titanic Filmi Geri Dönüyor
Titanic Filmi Geri Dönüyor

Başarılı yönetmen James Cameron imzalı Titanic yeni bir haberle karşımızda. Romantik ve dram filmi denildiğinde ilk akla gelen isimlerden olan Titanic, 25 yıllık bir ara verdi. Ancak aldığı yeni karar ile bir kere daha izleyicilerle buluşmak için beyaz perdeye dönüyor.

Bildiğiniz üzere Titanic, ünlü yönetmen James Cameron’ın batık gemilere olan büyük ilgisinden doğmuştu ve zaman içerisinde bir aşk hikayesine dönmüştü. Ayrıca 200 milyon dolarlık bütçesiyle kendi döneminin en pahalı yapımı olmuştu. Ek olarak gişede 2.2 milyar dolar hasılata ulaşarak da tüm zamanların rekorunu kırmayı başarmıştı.

Leonardo DiCaprio ve Kate Winslet’in başrolünde oynadığı yapım,11 Oscar ödülü kazanarak tarihte yerini aldı. Sonrasında is 15 yıllık aranın ardından 2012 yılında o günkü teknolojiye uyarlanarak 3D versiyonuyla tekrar piyasaya sürüldü. Şimdi ise 3D, 4K ve HDR desteğiyle birlikte bir kez daha seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Disney tarafından yapılan açıklamaya göre film, 10 Şubat 2023 tarihinde tüm dünyada bir kez daha yayınlanacak. Ancak filmin hangi platformlar üzerinde yer alacağının bilgisi şimdilik mevcut değil.

Peki siz bu konu hakkında düşünmektesiniz? Ayrıca söz konusu filmi izlediniz mi? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir